Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky Nairobi z Budapešti ↔ 9.490 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky Nairobi z Budapešti ↔ 9.490 Kč
Rezervace letenky

Před 14 dny jsme vydali avízo o 3 akčních letech do Keni, ale to jsme ještě netušili, že za pár dní udělá znovu pořádný průvan aerolinka Turkish Airlines. Je tu nová verze obousměrných akčních do Nairobi. Tentokrát ušetříme až dva a půl tisíce Korun na odletu z maďarského města Budapešť. Nenechte si utéct letenky za 9.490 Kč.

Kdy cestovat do Keni za 9.490 Kč

Zpáteční letenky do Keni - Nairobi z Budapešti mají u Turkish Airlines dostupnost od příštího roku, podobně jako její další verze s odlety z Vídně a Prahy. Jen pro upřesnění, u všech akcí národních aerolinek Turecka ubývají volná místa před očima. Okamžitá rezervace je tedy více než nutná.

Dopravce: Turkish Airlines

Cestovní období: 16. leden 2024 až 26. únor 2024

Odlet: Budapest Ferenc Liszt International airport (BUD) - Maďarsko

Přílet: Nairobi (NBO) Jomo Kenyatta airport - Keňa

Zavazadla: 4 zdarma (2 příruční + 2 odbavené)

Jak se dostat do Budapešti?

Letecky: Letenky z Prahy do Budapešti jsou dostupné u několika leteckých společností. Doporučujeme lowcost do Budapešti od Ryanair za pár stovek. Let trvá přibližně hodinu.

Vlakem: Vlaky z Prahy do Budapešti jezdí pravidelně. Jízda trvá přibližně 7 hodin. Toto je ekologická a pohodlná volba, která vám umožní vidět krajinu.

Autobusem: Různé autobusové společnosti nabízejí služby mezi Prahou a Budapeští. Jízda trvá přibližně 7-8 hodin.

Autem: Cesta autem z Prahy do Budapešti trvá přibližně 5 hodin, v závislosti na dopravní situaci. Tato možnost vám poskytne největší flexibilitu, ale musíte být připraveni na platbu mýtného v Maďarsku.

Jak se po příletu do Budapešti dostat do centra?

Veřejná doprava - Autobus 100E: Tento expresní autobus vás přímo dovede z letiště na náměstí Deák Ferenc tér v centru města. Jízda trvá zhruba 35 minut a autobus jezdí každých 20 minut. Vstupenky je nutné zakoupit předem na letišti a stojí 900 HUF (maďarské forinty).

Veřejná doprava - Autobus 200E a Metro M3: Jízda autobusem 200E z letiště na konečnou stanici metra Köbánya-Kispest, a poté metrem M3 do centra města. Tato cesta trvá zhruba 50 minut. Cena je 350 HUF za jednu jízdenku, nebo můžete zakoupit denní, týdenní nebo měsíční jízdenku pro neomezené cestování po městě.

Taxík: Taxi stojanek naleznete před terminály letiště. Jízda do centra města by měla stát kolem 6000-9000 HUF, v závislosti na vzdálenosti a dopravní situaci. Doporučuje se využít oficiálních taxi služeb a domluvit cenu předem.

Předem objednaný transfer: Existují různé služby, které nabízejí předem objednané transfery z letiště do centra města nebo na vámi specifikovanou adresu. Ceny se liší podle poskytovatele služeb.

Co dělat v Keni?

Navštivte Národní park Maasai Mara: Tento park je jedním z nejlepších míst na světě pro sledování divoké zvěře, včetně "Big Five" (lev, slon, bizon, levhart a nosorožec). Můžete se zúčastnit safari a pokud přijedete v pravý čas, můžete se dokonce svědkem slavné migrace gnu.

Prozkoumejte Nairobi: Hlavní město Keni je plné zajímavostí. Navštivte Národní muzeum v Nairobi, Giraffe Centre nebo David Sheldrick Wildlife Trust, kde se starají o sirotky slonů.

Vydáte se na treking na Mount Kenya: Druhá nejvyšší hora Afriky po Kilimandžáru nabízí nádherné výhledy a výzvu pro milovníky outdoorových aktivit.

Navštivte Mombasu a pobřeží Indického oceánu: Mombasa je druhé největší město v Keni a je známé svými nádhernými plážemi. Navštivte Fort Jesus a staré město pro nádech historie.

Prozkoumejte Rift Valley: Tato geologická oblast je domovem několika národních parků a jezer, včetně jezera Nakuru, kde můžete vidět tisíce růžových plamenáků.

Navštivte ostrov Lamu: Tento ostrov na pobřeží Keni je jedním z nejlépe zachovaných světových míst swahilské kultury a má nádherné pláže.

Setkání s Maasai: Tato etnická skupina je jednou z nejznámějších v Africe. Můžete navštívit maasaiskou vesnici, naučit se o jejich kultuře a dokonce se zúčastnit tradičních tanců.

Navštivte Národní park Amboseli: Tento park je známý svými slony a nádhernými výhledy na Kilimandžáro.

Akční letenky Nairobi

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.