Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky Mombasa z Vídně ↔ 12.990 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky Mombasa z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Včera jsme se dočkali dlouho očekávané akční letenky do Keni. Potěšila nás Turkish Airlines s tarifem do Nairobi, to ale není všechno! Kromě výpravy do hlavního města se teď podíváme levněji také do jednoho z největších přístavů Afriky. Představujeme nové zpáteční akční letenky Mombasa s odlety z rakouské Vídně za částku 12.990 Korun.

Kdy vyrazit do Mombasy?

U akce je k dispozici kalendář volných míst. Vybrat si tak levnou letenku do Mombasy bude hračka. Při odletech z Vídně se podíváme do Keni na křídlech Turkish Airlines od 31. října 2022 do 30. května 2023. Pozor, vzhledem k nedostatku dalších akcí tady volná místa ubývají vskutku rychle. Kdo zaváhá, do Keni se podívá leda tak prstem po mapě.

Jak poletím do Mombasy?

Do Keni se letí v režii 4* dopravce Turkish Arlines. Tato aerolinka patří mezi nadprůměr, o kvalitu letu se tak bát nemusíte. Naopak často cestovatelů tuto leteckou společnost a její tarify vyhledává cíleně. Odlety jsou z letiště Vídeň - Schwechat (VIE) s přestupem v Istanbulu (IST) - Turecko. Za dvě hodiny nám letí další spoj s konečným příletem na  Mombasa (MBA) Moi airport - Keňa.

Přeprava zavazadel do Mombasy

Turkish Airlines nám poskytne zdarma dopravu tří zavazadel. Dvě si vezmeme na palubu a poslední si necháme odbavit. Toto zavazadlo může vážit až 46 kilo!

Další levné letenky do Keni

Aktuálně stále platí i nabídka s letenkami do Nairobi. Vše podstatné vždy najdete na stránce akční letenky Keňa.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.