Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Írán - akční letenky Teherán z Vídně ↔ 4.690 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Írán - akční letenky Teherán z Vídně ↔ 4.690 Kč
Rezervace letenky

Investice do cestování má velké výhody, protože zážitek vám už nikdo nevezme. Dnes tu máme příležitost, která se nevidí běžně. Několik let jsme nepsali o akční letence do Íránu. Aktuálně se však nabízí možnost letět do hlavního města s Turkish Airlines. Využijte obousměrné levné letenky do Teheránu s odletem z Vídně za krásných 4.690 Kč.

Kdy podniknout let do Íránu?

Po dlouhé době dostupné akční letenky Teherán z Vídně od Turkish Airlines s cenou pod pět tisíc korun si koupíma na odlety od 18. října 2022 s návraty do 5. března 2023.

Jak se s Turkish Airlines cestuje do Teheránu?

Do Íránu se odlétá z rakouského letiště Vídeň Schwechat (VIE). Poté se letí do tureckého Istanbulu (SAW) - letiště Sabina Gokcen, kde se přestupuje a letí se směr Teheran (IKA) Imam Khomeini airport - Írán. Zpáteční letenka je v ceně.

Přeprava zavazadel

Zdarma jsou dvě příruční. Možnost dokoupení palubního zavazadla online.

Tip redakce

Poslední akční lety do Teheránu se datují k dubnu roku 2018, tak neváhejte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.