Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ akční letenky Muscat z Katovic ↔ 5.990 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ akční letenky Muscat z Katovic ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

Inspirujte se tipem na rezervaci nejlevnější letenky do Ománu v historii! Turkish Airlines nyní vládne mnoha akčním letům. Mezi nimi i Omán. Aerolinka o dobrý tisíc Korun pokořila prosincové akční lety do Muscat z Vídně Prahy, které se vyprodaly během pár dnů. Nová alternativa představuje zpáteční letenky Muscat z Katovic jenom za 5.990 Kč.

Kdy letět do Ománu za 5.990 Kč?

Cestu do Ománu za šest tisíc si můžeme naplánovat na většinu části příštího roku, viz obousměrné akční letenky Muscat z polských Katovic na cestovní období od 15. března 2023 s návraty do 29. listopadu 2023.

3 zavazadla do Ománu bez doplatku!

U letecké společnosti Turkish Airlines jsou celkem tři zavazadla v dopravě zdarma! Dvě jako příruční a třetí odbavené a až do váhy 25 kg!

Do Ománu s jedním přestupem

Itinerář cesty: Katovice (KTW) - Istanbul (IST) Muscat (MCT) Seeb airport - Omán. Zpátky se cestuje stejně.

Náš tip

V úvodu zmíněné letenky do Muscat v Ománu od Pegasus Airlines vyšly 2. prosince a do týdne bylo po prodeji. Turkish Airlines tak nyní nabízí jedinou alternativu. Jenom připomínáme, že obvyklá cena letenky v akci kolem 9 tisíc. Je tady tak velký prostor pro úsporu.

Akční letenky Omán

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.