Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ akční letenky do Soulu z Prahy ↔ 13.790 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ akční letenky do Soulu z Prahy ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

O letenkami do vzdálených krajin, které po koronavirové pauze byly nedostatkové zboží, je velký hlad. Příkladem budiž cesty s cílem Jižní Korea. letošní rok se objevily 3 akce, z toho všechny hned fuč. Poslední byla červnová nabídka Saudi Airlines do Soulu. Dnes ale přichází akční letenky Soul z Prahy od Turkish Airlines za 13.790 Kč.

Kdy letět do Jižní Koreje?

Sbalit se a vyrazit můžeme ještě letos. Aktuální letenky do Soulu s odlety z Prahy pod čtrnáct tisíc Korun nám Turkish Airlines servíruje v termínech od 8. listopadu 2022 do 26. března 2023 a to pouze za předpokladu, že si takovou letenku rezervujete okamžitě, protože termíny mizí před očima.

Jak poletím do Jižní Koreje?

Odlétá se z letiště Praha (PG) s oblíbenou aerolinkou Turkish Airlines. Čeká nás přestup v Turecku - Istanbul (IST) (čas cca hodina až pět). Poté už letíme rovnou na Soul (ICN) Incheon airport - Jižní Korea.

Kolik zavazadel sebou?

Do Soulu můžeme letět nabalení a není přitom potřeba doplácet za zavazadla. Zdarma jsou tři! Dvě příruční a taky jedno odbavené do váhového limitu 30 kg.

Náš tip

Momentálně je to jediný akční letdo Jižní Koreje a najít volný termín je stále složitější. Doporučujeme tady nezaváhat.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.