Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Afrika - Uganda - akční letenky do Entebbe z Vídně ↔ 12.490 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Afrika - Uganda - akční letenky do Entebbe z Vídně ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Vyhřáté pláže a tropická krajina jsou fajn, ale co kdybychom vás pozvali k návštěvě Ugandy. Horské vrcholky a savana, kde se prohání nebezpečná zvířata a kde vás čeká nezapomenutelné setkání s místními kmeny. Do jedné z nejkrásnějších a nejméně objevených zemí Afriky nyní s vzácnou akční letenkou do Entebbe za 12.490 Kč.

Kdy letět do Ugandy?

Vyrazit na africký trip můžeme z rakouské hlavní metropole Vídeň a to od jara letošního roku až do jara příštího roku.

Cestovní období: 7. květen 2023 až 29. březen 2024

Přestup: Istanbul (IST) Istanbul aiport -Turecko

Zavazadla: 4 zavazadla zdarma (2 kabinové + 2 odbavené)

Přílet: Entebbe (EBB) airport - Uganda

Jak se dostat z letiště do města?

Taxi - Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat z letiště do města Entebbe, je taxi. Ceny se pohybují kolem 10-20 dolarů a do města by vás měla cesta trvat přibližně 10-15 minut.

Autobus - Autobusy jsou levnější alternativou, ale cesta může být poněkud komplikovaná. Musíte se dostat z letiště na autobusové nádraží v Entebbe, což trvá přibližně 10 minut, a poté se přesunout do centra města. Ceny se pohybují okolo 1-2 dolarů a do města by vás měla cesta trvat kolem 20-30 minut v závislosti na dopravě.

Pronájem auta - Pokud preferujete nezávislost a svobodu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny se pohybují okolo 30-40 dolarů za den a do města by vás měla cesta trvat přibližně 10-15 minut.

Co dělat v Ugandě?

Safari v národním parku Queen Elizabeth - Poznejte úchvatnou africkou přírodu a setkání se zvířaty jako jsou sloni, lvi, buvoli, antilopy a další.

Bílé vodopády Nilu - Podívejte se na spektakulární vodopády, které se nacházejí na řece Nil v Jinje, a užijte si adrenalinové zážitky při raftingu.

Gorilí safari - Navštivte národní park Bwindi Impenetrable a setkejte se s ohroženými horskými gorilami v jejich přirozeném prostředí.

Národní park Murchison Falls - Navštivte největší národní park v Ugandě a obdivujte vodopády Murchison Falls, velkou řeku Nil a řadu afrických zvířat jako jsou sloni, krokodýli, lví a leopardi.

Kultura a tradiční vesnice - Prohlédněte si tradiční vesnice a seznamte se s místními obyvateli, kteří vám rádi ukážou své zvyky, tradice a řemesla.

Rafting a další vodní sporty - Ugandské řeky nabízejí široké spektrum vodních aktivit, jako je rafting, kánoe, kajak a paddleboarding.

Procházka po městech - Navštivte hlavní město Kampala a další města v Ugandě, prozkoumejte trhy, muzea a historické památky.

Jiný pohled na safari - Vyzkoušejte si pěší safari nebo safari na koni a objevujte africkou přírodu jinak než z jeepu.

Návštěva sopečných jezer - Navštivte krásná sopečná jezera, jako je jezero Bunyonyi, a užijte si klidné prostředí a nádherné výhledy.

Ugandská kuchyně - Vyzkoušejte si místní speciality, jako je nakládaný okra nebo rolex (omeleta v placke), a ochutnejte místní čaje a kávy.

Akční letenky do Ugandy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.