Doporučujeme! Turecko ✈ Turecká Riviéra - 4 tipy na letenky do Antalya ↔ od 1.846 Kč

Doporučujeme! Turecko ✈ Turecká Riviéra - 4 tipy na letenky do Antalya ↔ od 1.846 Kč

Hledáte různé možnosti leteckých spojů do Turecka? Je tu několik možností, jak se vydat na Turecko riviéru. Máme pro vás 4 tipy na letenky do letoviska Antalya při odletech Debrecenu, Budapešti, Vídně a Brna od aerolinek Wizz Air, Turkish Airlines a Smartwings. Ceny u obousměrných levných letů do Antalye začínají na 1.846 Kč.

4 verze, jak letět do Antalye

1. Wizz Air - Turecko - Antalya z Debrecenu od 1.846 Kč - červen až říjen

2. Wizz Air - Turecko - Antalya z Budapešti od 2.665 Kč - červen až říjen

3. Turkish - Turecko - Antalya z Vídně za 3.990 Kč - červen

4. Smartwings - Turecko - Antalya z Brna za 7.490 Kč - červen až říjen

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

1. Doprava veřejným autobusem: Nejlevnější způsob je využít místního veřejného autobusu. Linka 600 provozuje spojení mezi letištěm a centrem města Antalya. Cena jízdného se pohybuje okolo 5-10 tureckých lir a cesta trvá přibližně 40-60 minut.

2. Dolmuş: Další levnou možností je využít dolmuş, což jsou sdílené minibusy. Dolmuş je běžným způsobem dopravy v Turecku a poskytuje dostupnost do různých částí města za přijatelnou cenu. Cena jízdného se pohybuje kolem 10-15 tureckých lir.

3. Soukromý přepravce: Pokud preferujete pohodlí a soukromí, můžete využít soukromé přepravní služby, které vás odvezou přímo z letiště do centra. Tyto služby nabízejí různé typy vozidel a ceny se mohou lišit v závislosti na vašich potřebách.

4. Taxi: I když taxi není nejlevnější možností, stále je to pohodlný způsob dopravy. Na letišti jsou k dispozici licencované taxislužby, které vás přepraví do centra města. Cena za taxi se pohybuje kolem 80-100 tureckých lir.

Co dělat v letovisku Antalya?


1. Přírodní krása Pamukkale: Navštivte přírodní krásu Pamukkale, kde se nacházejí vápencové terasy naplněné minerálními prameny. Můžete se koupat v termálních bazénech a obdivovat jedinečný pohled na bílé terasy.

2. Starověké město Perge: Explorejte starověké město Perge, které je bohaté na historické památky. Projděte se po starověkých ulicích, obdivujte mohutné římské sloupy a prozkoumejte dochované divadlo.

3. Antalya Old Town (Kaleici): Procházejte se úzkými uličkami starobylé části města Antalya, známé jako Kaleici. Obdivujte historické domy s dřevěnými balkony, navštivte malé obchůdky, ochutnejte místní kuchyni a objevujte atmosféru starého města.

4. Pláže Konyaalti a Lara: Užijte si sluneční koupání a relaxaci na jedné z krásných pláží v Antalyi. Pláže Konyaalti a Lara jsou populární díky svým čistým vodám, jemnému písku a širokému spektru plážových zařízení.

5. Muzeum Antalya: Zajděte do Muzea Antalya a objevte bohaté kulturní dědictví této oblasti. Muzeum nabízí sbírky archeologických artefaktů, soch, keramiky a dalších historických předmětů.

6. Akvarium Antalya: Navštivte Akvarium Antalya, které je jedním z největších akvárií v Turecku. Obdivujte rozmanité mořské živočichy a interaktivní výstavy, včetně plavání s delfíny.

7. Delfinárium Seapark: Zažijte jedinečnou interakci s delfíny v Delfináriu Seapark. Podívejte se na skoky delfínů, zapojte se do představení a mějte možnost plavat s těmito úžasnými tvory.

8. Vodní parky: Zábava a adrenalin vodních parků jsou nezbytnou součástí dovolené v Antalyi. Vodní parky jako Aquapark ve městě Antalya nabízejí různé skluzavky, bazény a vodní atrakce pro všechny věkové skupiny.

9. Golfová hřiště: Pro milovníky golfu je Antalya rájem. V okolí města se nachází několik vynikajících golfových hřišť s prvotřídními vybaveními a nádhernými panoramatickými výhledy.

10. Noční život: Po setmění se Antalya promění v živý noční život s množstvím barů, klubů a restaurací. Užijte si večerní zábavu, tančete na tureckou hudbu a ochutnejte místní kulinářské speciality.

Akční letenky Antalya

Náš tip

Kromě Antalye se létá výhodně i do Istanbulu nebo Dalamanu, podrobnosti o akcích najdete na stránce levné letenky do Turecka.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.