Doporučujeme! TAP - Portugalsko - Algarve také na letní prázdniny - levné letenky Faro z Prahy (zpáteční) 3.290,- Kč

Doporučujeme! TAP - Portugalsko - Algarve také na letní prázdniny - levné letenky Faro z Prahy (zpáteční) 3.290,- Kč
Rezervace letenky

Je tu aktulizované vydání akčních letenek do vyhlášeného portugalského města Faro na pobřeží Atlantiku. Faro leží v oblíbeném turistickém regionu Algarve. Aerolinka TAP Air Portugal je nyní na lince Praha - Faro a zpět levnější o 1.100,- Kč, než konkurenční tarif Eurowings. Letenky do Algarve se prodávají za 3.290,- Kč.

Portugalská aerolinka nejen, že má o jedenáct stovek lepší cenu. Výhodou je i podstatně větší pokrytí nabídky volných míst. Letenky do Portugalska s odlety z Česka - Faro od TAP pokrývají odlety od 11. ledna 2022 až do 22. července 2022. Není problém si tak booknout i první prázdninový měsíc, kdy je hlavní sezóna a cena letenky roste raketovým tempem vzhůru.

Do regionu Algarve poletíme s leteckou společností TAP z Prahy (PRG) přes Lisabon (LIS), kde rychle přestoupíme a pokračujeme k přistání na (FAO) Faro airport - Portugalsko. Zpáteční letenka obsahuje zdarma dopravu příručního zavazadla.

Další varianty levných letenek do Faro jsou k nalezení zde.

Dopravce: TAP Air Portugal

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.