Doporučujeme! TAP Portugal - Spojené státy americké (USA) - akční letenky Chicago z Prahy ↔ 10.690 Kč

Doporučujeme! TAP Portugal - Spojené státy americké (USA) - akční letenky Chicago z Prahy 10.690 Kč
Rezervace letenky

V květnu jsme měli to štěstí, že se daly u Austrian Airlines objednávat přímé letenky do Chicaga z Vídně za podstatně sníženou cenu 10.490 Kč. Tahle možnost letu zůstává, nyní už ovšem v prodeji za 13.290 Kč. Kdo by chtěl ušetřit a nevadí mu letět s přestupem, nechť hodí očko na nové akční lety Chicago z Prahy a zpátky za 10.690 Kč.

Dostupnost letenek do Chicaga

TAP Air Portugal je tradičn dopravce na lince mezi Prahou a Chicagem. Někdy však vytvoří akci a letenky zlevní na velmi pěkné částky. Aktuálně nám stačí cca "deset a půl" s dostupností volných míst na 11. leden 2023 až 24. duben 2023.

Jak poletím do Chicaga?

Klasická linka do USA v podání letecké společnosti TAP je vypravována z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko. Dále naše cesta povede přes portugalský Lisabon, kde se zdržíme jen do dvou hodin. Následně s portugalskou národní aerolinkou pokračujeme na Chicago (ORD) O'Hare airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do Chicaga na palubě TAP

Zdarma přepravujeme 1 palubní zavazadlo. U aerolinek TAP Portugal to je do rozměrů 55x40x20 cm a do hmotnosti 8 kg.

 

Další levné letenky do USA

Momentálně je v kurzu New York od 6.490 Kč, Las Vegas za 11.990 Kč, Washington za 11.990 Kč a další. Přehled najdete na stránce TOP 10 nejžádanější letenky do USA.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.