Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Portugalsko - Algarve - akční letenky do Faro z Prahy ↔ 3.490 Kč

Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Portugalsko - Algarve - akční letenky do Faro z Prahy ↔ 3.490 Kč

Portugalská národní letecká společnost TAP v březnu uvedla akci s letenkami do letoviska Faro, kde se odlétalo z Prahy. V akci se daly najít i sezónní letenky do Portugalska na začátek léta. Ty se samozřejmě docela rychle vyprodaly a nyní aerolinka cíli na termíny posezónní. Do regionu Algarve s odletem z naší země a zpět za 3.490 Kč.

Dostupnost volných míst

Do Portugalska můžeme s aerolinkami TAP Air Portugal vyrazit tento i příští rok. Letenky do Faro z Prahy jsou dostupné od 29. září 2022 do 30. březen 2023.

Informace k cestě do Portugalska

TAP odlétá do Algarve z pražského letiště Václava Havla (PRG) a letí se s jedním přestupem v Lisabonu (LIS). Přílety (FAO) Faro airport - Portugalsko.

Informace k přepravě zavazadel

TAP Portugal dává k této klasické letence dopravu jednoho příručního zavazadla zdarma (55 x 40 x 20 cm a hmotnosti do 8 kg).

Akční letenky Faro

 

Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Portugalska

Kam se nyní létá zalevno? Kromě Faro ještě do města Porto, Lisabon a Funchal. Souhrn zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.