Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Mexiko - akční letenky do Cancunu z Berlína ↔ 10.690 Kč

Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Mexiko - akční letenky do Cancunu z Berlína ↔ 10.690 Kč
Rezervace letenky

Hned z rána pro vás máme několik zajímavých spojů. Prvním z nich je oprášená nabídka akčních letenek do Mexika od TAP Air Portugal ze začátku letošního roku. Co je nového? V prodeji jsou od včerejšího večera zpáteční levné letenky do Cancunu s odlety z německého Berlína za 10.690 Kč a to je oproti konkurenci úspora cca 2.500 Kč.

Kdy je možné cestovat do Cancunu?

Odlétat směr Cancun z Berlína na palubě TAP Portugal se dá od 10. září do 14. října 2022. Jiná kapacita za tuto cenu není k dispozici. Levné letenky jsou dostupné jenom do vyprodání volných míst. berte na vědomí, že tady jich není přebytek. Nebude trvat dlouho a budou pryč.

Jak se dopravím do Cancunu?

Za tuto momentálně bezkonkurenční cenu létá do Karibiku aerolinka TAP Air Portugal a to z letiště Berlín Brandenburg (BER) s krátkým přestupem v portugalském Lisabonu. Odsud už letíme do cílové destinace Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko. Zpáteční letenka je v ceně.

Směr Mexiko a zavazadla?

1 příruční zavazadlo se přepravuje zdarma.

Další levné letenky do Mexika?

Aktuálně do Cancunu také s Air Canada při odletu z Vídně za třináct tisíc Korun. Z Vídně létá do Mexika i Turkish Airlines za 15.290 Korun. Kromě Cancunu se létá v akci i do Mexico City opět s Turkish Airlines a to z Vídně za 16.490 Korun. Níže přehled TOP 5 levných letenek do Mexika.

Akční letenky do Mexika TOP 5

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.