Doporučujeme! TAP Portugal ✈ levné letenky Sao Paulo z Berlína ↔ 13.490 Kč

Doporučujeme! TAP Portugal ✈ levné letenky Sao Paulo z Berlína ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Minulý měsíc jsme si ukázali nové akční lety do Jižní Ameriky od portugalské jednička TAP Portugal, kde jsme si mohli do největšího města Brazílie s odlety z Mnichova za třináct tisíc. Co se změnilo? Tento tarif už není dostupný, ale nahradily ho spoje s levnými letenkami do Sao Paulo s odletem z vedlejšího Berlína, stačí připlatit 500 Korun.

Kdy letět do Brazílie za 13.490 Kč?

Většina dálkových spojů jsou teď už dělané na příští rok. Plánování cesty do Brazílie má teď zelenou na jaro. Nepropásněte dostupné letenky Berlín - Sao Paulo a zpět za 13.490 Kč od TAP Air Portugal na období 17. únor až 24. březen 2023.

Proč letět právě s TAP Portugal?

Multimediální zábavní systém, komfortnější vybavení letadel s menší hlučností a další parádičky nás čekají právě u TAP Portugal. Na lince do Jižní Ameriky poletíme z Berlína - letiště Brandenburg (BER) - Německo s přestupem v Lisabonu (LIS) - Portugalsko a příletem na letiště Sao Paulo (GRU) Guarulhos airport - Brazílie. V ceně je také zpáteční let a doprava jednoho palubního zavazadla zdarma.

Náš tip

K dnešnímu datu 1. prosince 2022 je zmíněný tarif jediný mezi akčními lety do Brazílie, kapacita volných míst tak bude rychle na nule, tak si s výběrem pospěšte.

Akční letenky do Brazílie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.