Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Rio de Janeiro z Vídně, Mnichova a Prahy ↔ 12.490 Kč

Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Rio de Janeiro z Vídně, Mnichova a Prahy ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Kdo letos čeká na akční letenky do brazilského Rio de Janeiro, už si pomalu nudou kouše nehty. Jestli jste propásly dubnové lety z Vídně od KLM na necelých patnáct tisíc, máte druhou letošní šanci. Ušetřit můžeme až dva tisíce korun. TAP nyní nabízí letenky do Rio de Janeiro z Vídně a Mnichova za 12.490 Kč a Prahy za 14.790 Kč.

Přehled letů do Rio de Janeiro na palubě TAP

1. TAP Portugal - Brazílie - Rio de Janeiro z Vídně za 12.490 Kč - termíny 27. listopad 2022 až 29. červen 2023.

2. TAP Portugal - Brazílie - Rio de Janeiro z Mnichova za 12.490 Kč termíny - 1. prosinec 2022 až 29. červen 2023.

3. TAP Portugal - Brazílie - Rio de Janeiro z Prahy za 14.790 Kč - termíny 24. leden 2023 až 26. červen 2023.

Tip redakce

Před třemi dny jsme vás informovali také o prodeji akčních letenek do Sao Paulo. Nyní dokonce při odletu z Mnichova za pouhých 11.290 Kč. Všechny lety do Brazílie má teď pod palcem dopravce TAP Air Portugal a nikdo jiný.

Akční letenky do Brazílie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování
Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.