Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Fortaleza z Vídně ↔ 15.990 Kč

Doporučujeme! TAP Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Fortaleza z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Představte si místo, kde váš den začne pod palmami a skončí tančením na písku v rytmu samby. Fortaleza, oáza rytmu a relaxace, je destinací v Brazílii, kterou si zamilujete. Poslední možnost koupit si letenky do Fortalezy v akci má datum jara loňského roku a to už je pěkně dávno. Nyní vytáhla trumf aerolinka TAP při odletu z Vídně.

Letenky Fortaleza z Vídně za 15.990 Kč

Dopravce: TAP Air Portugal

Cestovní období: 16. leden 2024 až 29. duben 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Lisabon (LIS) Lisboa Portugalsko (cca 2h)

Přílet: Fortaleza (FOR) Pinto Martines Arpt Brazílie

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Pinto Martins v Fortaleze v Brazílii máte několik možností, jak se dostat do centra města.

1. **Taxi nebo Uber**: Nejrychlejší a pohodlnou volbou je vzít taxi nebo Uber. Cesta do centra města Fortaleza by měla trvat přibližně 20-30 minut, v závislosti na dopravě. Cena taxi bude kolem 40-60 brazilských realů (BRL).

2. **Autobus**: V letištní terminálu jsou autobusové zastávky, kde můžete chytit městský autobus. Cesta autobusem trvá asi 40-60 minut a cena se pohybuje kolem 3-5 BRL.

3. **Pronájem auta**: Pokud máte rádi flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Cena pronájmu se liší v závislosti na typu vozu a délce půjčení.

4. **Transfer z letiště**: Některé hotely nabízejí zdarma nebo za poplatek přepravu z letiště do hotelu. Tuto možnost zjistěte předem u svého ubytování.

5. **Městský metro (metro)**: V Fortaleze je také metro, což je cenově výhodná volba. Městský metro spojuje letiště s centrem města a mnoha dalšími částmi města. Cena jízdného je kolem 3-5 BRL a doba cestování je přibližně 30-40 minut.

Co dělat ve městě Fortaleza?

Fortaleza, hlavní město brazilského státu Ceará, je krásné místo s bohatou kulturou a krásnými plážemi. Zde je seznam atrakcí a aktivit, které můžete v Fortaleze a jejím okolí podniknout:

1. **Pláž Iracema**: Tato ikonická pláž je centrem nočního života, kultury a umění. Je zde mnoho barů, restaurací a uměleckých galerií.

2. **Pláž Praia do Futuro**: Tato pláž je známá svými vlnami, což ji dělá skvělým místem pro surfování a další vodní sporty.

3. **Historické centrum**: V historickém centru Fortalezy najdete krásné historické budovy, jako je katedrála Metropolitana, která stojí za návštěvu.

4. **Museu do Ceará**: Tento muzeum věnované historii a kultuře Ceará nabízí zajímavé expozice a artefakty.

5. **Ponte dos Ingleses (Most Angličanů)**: Tento malebný most nabízí krásný výhled na moře a je populárním místem na procházky a relaxaci.

6. **Beach Park**: Tento vodní park je skvělý pro rodiny a nabízí širokou škálu tobogánů a atrakcí.

7. **Mercado Central**: Trh Mercado Central je skvělým místem pro nákupy suvenýrů, řemeslných výrobků a místních dobrot.

8. **Parque do Cocó**: Tento krásný park nabízí příležitost pro procházky a pikniky v přírodě.

9. **Pláž Cumbuco**: Tato pláž se nachází asi hodinu od centra Fortalezy a je oblíbená pro kitesurfing.

10. **Teatro José de Alencar**: Tato historická budova je důležitým kulturním centrem a nabízí divadelní představení a umělecké výstavy.

11. **Morro Branco**: Toto malé rybářské město je známé svými písečnými útesy a jinými geologickými útvary.

12. **Pláž Jericoacoara**: Ačkoli to může být delší výlet, stojí za to navštívit krásnou pláž Jericoacoara a pozorovat západ slunce.

13. **Museu de Arte Contemporânea (Muzeum současného umění)**: Toto muzeum je domovem moderního brazilského umění a nachází se ve městě Centro Dragão do Mar de Arte e Cultura.

14. **Praça Portugal (Portugalské náměstí)**: Toto náměstí je centrem města a je obklopeno obchody, restauracemi a kavárnami.

15. **Festivaly a kulturní události**: Fortaleza je známá svými festivalem Forró, což je tradiční hudební a taneční žánr. Pokuste se zúčastnit některého z místních festivalů a poznat místní kulturu.

Fortaleza nabízí mnoho zábavy a možností pro objevování bohaté brazilské kultury a krásy pobřeží. Nezapomeňte si užít slunce a vodu, které jsou v tomto regionu opravdovým pokladem.

Akční letenky Fortaleza

Náš tip

Další levné letenky do Brazílie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování
 

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.