Doporučujeme! 🇵🇹 TAP Portugal - Azorské ostrovy - Sao Miguel - letenky Ponta Delgada z Prahy ↔ 4.690,- Kč

Doporučujeme! 🇵🇹 TAP Portugal - Azorské ostrovy - Sao Miguel - letenky Ponta Delgada z Prahy ↔ 4.690,- Kč
Rezervace letenky

Azorské ostrovy jsou výkladní skříní a turistická chlouba Portugalska. Toto zámořské území v Atlantiku je obklopeno nejen krásnými plážemi, ale také fascinující zelenou krajinou. Konečně se dočkali ti, co chtějí letět na ostrov Sao Miguel z České republiky. Je tu TAP Air Portugal a její nové akční letenky do Ponta Delgada s odletem z Prahy za 4.690,- Kč.

Portugalská letecká společnost TAP úřadovala už v březnu, kdy vydala akční letenky na ostrov Terceira za 4.790,- Kč (tarif je stále v platnosti), ovšem s odletem z Berlína. Dnes tu máme od TAP akční letenky na ostrov Sao Miguel s odlety z Prahy a taktéž se vlezeme do 5 tisíc.

Dostupnost letenek na Azory s odlety z ČR v režii TAP Air Portugal: Linku Praha - Ponta Delgada a zpět si bookneme buď na tento měsíc (květen) a nebo poté na termín od 5. května 2022 až do 28. března 2023.

Na lince nás čeká přestup v Lisabonu (LIS). Přílety jsou na letiště (PDL) Nordela Arpt Portugalsko

TIP: Na ostrov Sao Miguel nám to létá také z Norimberku, Frankfurtu a Vídně. Přehled letů na Sao Miguel

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Portugalska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.