Doporučujeme! 🇲🇽 TAP - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Mnichova (zpáteční) 11.590,- Kč

Doporučujeme! TAP - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Mnichova (zpáteční) 11.590,- Kč
Rezervace letenky

Do pětadvacítky nejžanějších letovisk, kam teď objednáváte levné letenky, se vleze i Mexiko a letovisko Cancun. Jak to vypadá s cenami? Minulý měsíc jsme si ukázali levné lety od British Airways, které stály v akci 10.590,- Kč. Ty už si nekoupíme, ale přichází TAP a její akční letenky Cancun z Mnichova za 11.590,- Kč.

Momentálně nikdo jiný levněji do karibského Cancunu, než portugalská TAP Air Portugal, nelétá. Levné zpáteční letenky do Cancunu s odlety z Mnichova lze od tohoto dopravce pořídit na termíny od 6. listopadu 2022 do 30. ledna 2023, kdy je poslední den možného návratu.

Linka z Mnichova (MUC) letecké společnosti TAP Air Portugal vede do Mexika přes Lisabon. Na přestup budeme mít 3 hodiny. Přílety jsou  na letiště (CUN) Cancun Aeropuerto Internacional - Mexiko.

Zavazadlo: Jedno příruční bez doplatku.

Jestli se ptáte, zda li v tuto chvíli existuje alternativa, tak odpověď je ano. Do Cancunu létá z Vídně také Austrian Airlines. Opět od listopadu a za částku 13.790,- Kč. Odkaz je pod přehledem níže.

Tip: Přehled levných letenek do Karibiku

Doporučujeme: Akční letenky do Mexika - aktuální přehled

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.