Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Mnichova ↔ 9.990 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Mnichova  ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Současně s německou Lufthansou se dá podniknout americký trip do Kalifornie a konkrétně San Francisca také s portugalským dopravcem TAP Air Portugal. Jaký je rozdíl mezi tarify? Oba dopravci létají z Mnichova a Lufthansa dokonce bez přestupu za 11.990 Kč. Konkurence nemá přímé lety San Francisco, za to cenu jen 9.990 Kč.

Kdy letět do San Francisca s TAP Portugal?

Akční letenky San Francisco s odletem z Mnichova za deset tisíc vycházejí na odlety od 7. listopadu 2022. Takový výprava do Kalifornie se teď dá naplánovat až do posledního odletu 13. března 2023. Poslední návraty jsou aerolinkou TAP Portugal možné až do 20. března 2023.

Jak poletím do Kalifornie?

Jak už bylo zmíněno, akční lety do Kalifornie za deset tisíc režíruje portugalská letecká jednička TAP. Odlety z letiště Mnichov (MUC) - Německo pak vedou přes Lisabon (LIS), kde nám po půldruhé hodině letí další letadlo směr San Francisco (SFO) airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do San Francisca

1 příruční zavazadlo se dopravuje bez doplatku.

Náš tip

Pakliže máte zájem o přímé lety do San Francisca od Lufthansy, máte šanci bookovat za dvanáct tisíc už jenom do zítra. Z Česka teď jako jediná za akčních podmínek nabízí letenky Swiss Airlines a to za 16.990 Kč při odletech od listopadu.

Akční letenky San Francisco

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.