Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Francisco z Mnichova ↔ 10.890 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ USA - Kalifornie - akční letenky San Francisco z Mnichova ↔ 10.890 Kč
Rezervace letenky

San Francisco, známé jako "Město na pahorcích", je kosmopolitní město v Kalifornii, proslulé svým ikonickým Golden Gate Bridge, historickými tramvajemi a úžasnou architekturou. Důležitým kulturním centrem je Chinatown, jedna z nejstarších a největších čínských čtvrtí mimo Asii. Levné letenky do San Francisca s cenou 10.890 Kč teď nabízí TAP.

Kdy a jak letět do San Francisca za 10.890 Kč?

Podobně jako loni nám TAP Portugal nabízí zpáteční letenky do San Francisca v Kalifornii při odletech z německého Mnichova. Jedná se o prodej letenek na začátek příštího roku.

Dopravce: TAP Air Portugal

Cestovní období: 16. leden 2024 až 19. březen 2024

Odlet: Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přestup: Lisabon (LIS) Lisboa Portugalsko

Přílet: San Francisco (SFO) San Francisco Intl Arpt Spojené státy americké (USA)

Zavazadla: 1 palubní zavazadlo zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Veřejná doprava (BART): Z letiště SFO můžete využít BART (Bay Area Rapid Transit) metro, které vás zavede přímo do centra San Francisca. Jízda trvá přibližně 30 minut a cena se pohybuje kolem 10-12 USD.

2. Airport Shuttle: Další možností je využít Airport Shuttle službu, která nabízí sdílené přepravy do různých částí města. Ceny se obvykle pohybují mezi 15-20 USD a doba cesty závisí na dopravní situaci.

3. Taxi nebo Uber/Lyft: Pokud preferujete pohodlí a soukromí, můžete využít taxi službu nebo aplikace Uber/Lyft. Cesta do centra by měla trvat přibližně 20-30 minut, a ceny se pohybují kolem 45-60 USD v závislosti na provozu a přesném cíli ve městě.

4. Pronájem auta: Pokud plánujete být ve městě déle nebo máte zájem o flexibilitu při pohybu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

5. Muni (městská doprava): V rámci města můžete využít městskou dopravu Muni, která zajišťuje autobusy, tramvaje a kabelovky. Jízdné se pohybuje kolem 2-3 USD a výhodou je pokrytí většiny částí města.

Co dělat v San Franciscu?

1. Zlatá brána (Golden Gate Bridge): Procházejte se po ikonickém mostě Golden Gate Bridge a obdivujte nádherný výhled na záliv San Francisco.

2. Alcatraz Island: Navštivte ostrov Alcatraz, kde se nachází bývalá věznice, a prozkoumejte její fascinující historii.

3. Fisherman's Wharf: Projděte se po Fisherman's Wharf, slavné turistické čtvrti, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a zakoupit suvenýry.

4. Kolem doků: Projděte se po malebném přístavním okolí a obdivujte historické lodě a panoramatický výhled na město.

5. Muzeum umění de Young: Obdivujte umělecká díla v muzeu de Young, které se nachází v rozlehlém Golden Gate Parku.

6. Městský park Golden Gate: Procházejte se po krásném Golden Gate Parku, navštivte botanickou zahradu, japanskou zahradu a další atrakce v parku.

7. Muzeum vědy California Academy of Sciences: Navštivte vědecké muzeum California Academy of Sciences, které nabízí fascinující výstavy o přírodě, planetárium a akvárium.

8. Lombard Street: Projděte se po slavné zatáčce na Lombard Street, která je jednou z nejzajímavějších ulic ve městě.

9. Kolem kopců Twin Peaks: Vydejte se na vyhlídku Twin Peaks, odkud můžete obdivovat panoramatický výhled na celé město.

10. Muzeum moderního umění SFMOMA: Objevte sbírky moderního umění v Muzeu moderního umění SFMOMA a prohlédněte si díla světově proslulých umělců.

11. Muzeum věznice Alcatraz: Navštivte Muzeum věznice Alcatraz, které vám přiblíží historii této slavné věznice a život v ní.

12. Jízda historickým tramvajemi: Projeďte se historickým tramvajemi, který je ikonou města, a prozkoumejte tak centrum San Francisca s stylem.

13. Čínská čtvrť: Objevte čínskou čtvrť, nejstarší čínskou komunitu v Severní Americe, a ochutnejte autentickou čínskou kuchyni.

14. Muzeum de Young: Navštivte Muzeum de Young, kde můžete vidět širokou škálu uměleckých děl od starověku po současnost.

15. Cable Car jízda: Nezapomeňte si vyzkoušet jízdu historickým Cable Car tramvajovým systémem, který je jedním z nejznámějších symbolem města.

16. Coit Tower: Vydejte se na Coit Tower, ikonickou věž ve čtvrti Telegraph Hill, a vychutnejte si nádherný výhled na město.

17. Alamo Square: Navštivte Alamo Square, kde se nachází slavné viktoriánské domy s výhledem na známé Painted Ladies.

18. Muzeum Asijského umění: Obdivujte sbírky uměleckých děl a artefaktů z Asie v Muzeu Asijského umění.

19. Dolores Park: Odpočiňte si a relaxujte v Dolores Parku, oblíbeném místě pro pikniky a setkávání s místními.

20. Exploratorium: Navštivte Exploratorium, interaktivní muzeum vědy, které nabízí fascinující expozice a experimenty.

Akční letenky San Francisco

Náš tip

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.