Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Mnichova ↔ 9.490 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Mnichova ↔ 9.490 Kč
Rezervace letenky

Chudší nabídku letenek na Floridu se rozhodla podpořit aerolinka TAP Air Portugal. Kdo nestačil zareagovat na prosincové akční lety do Miami z Budapešti od British Airways za deset tisíc, nemusí až zase tolik smutnit. Portugalský dopravce nasadil novou akční linku do Miami s odletem z Mnichova, která vyjde ještě o pětistovku levněji.

Kdy letět do Miami za 9.490 Kč?

Odletět na Floridu s TAP Air Portugal můžeme ještě tento měsíc! Cestovní období je rozděleno na dvě části. První jsou letenky do Miami z Mnichova za 9.490 Kč na dobu mezi 17. lednem 2023 až 28. březnem 2023. Druhá část se skládá z období od 12. října 2023 do 26. listopadu 2023.

Jak do USA s TAP Portugal?

Letí se s TAP Portugal po trase Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo - Lisabon (LIS) Lisboa Portugalsko (pokračování za dvě hodiny) - Miami (MIA) airport - Spojené státy americké (USA) s dopravou příručního zavazadla zdarma. U zpáteční cesty se můžeme v Portugalsku zdržet déle a tak se dá podniknout prohlídka Lisabonu.

Náš tip

Jedinou konkurencí letenkám do Miami z Mnichova od TAP za 9.490 Kč je nyní akční linka od polské letecké společnosti LOT Polish Airlines s odletem z Ostravy za 14.990 Kč. Další tipy na levné letenky do USA najdete zde.

Akční letenky do Miami

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.