Doporučujeme! TAP Air Portugal - Portugalsko - levné letenky Porto z Prahy (zpáteční) 2.790,- Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal - Portugalsko - levné letenky Porto z Prahy (zpáteční) 2.790,- Kč
Rezervace letenky

Krásné evropské městro osídlené už od doby broznové. Nechte se zlákat do magického portugalského města Porto. Pakliže vám nevyhovuje odlétat do Portugalska z Vídně, leťte z Česka, odkud teď nabízí své služby TAP Air Portugal. Aerolinka představila akční letenky Porto s odletem z Prahy za příjemnou cenu 2.790,- kč vč. poplatků.

Jestli máte rádi věčné jaro, leťte do Portugalska. Levné letenky do Porta z Prahy je možné získat na dobu od 2. listopadu 2021 do 23. dubna 2022. Standartně se s TAP Air Portugal opět letí přes Lisabon. Odbavené zavazadlo je v ceně.

Současně se vyplatí i booking letenky do Lisabonu a nebo taky na ostrov Madeira. Více na stránce levné letenky do Portugalska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.