Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Portugalsko - akční letenky do Lisabonu z Vídně ↔ 2.490 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Portugalsko - akční letenky do Lisabonu z Vídně ↔ od 2.490 Kč
Rezervace letenky

Na sklonku června přichází cestovatelský dáreček od letecké společnosti TAP Air Portugal. Prosluněný Lisabon uspokojí i náročné dobrodruhy hledajíc nejen moře a krásné pláže, ale také starobylé uličky, nejdelší most v Evropě, výhledy z útesu přímo z tramvaje, výtečnou kuchyni a další perličky. Doporučujeme Lisabon z Vídně za 2.490 Kč!

Dostupnost

Jestli jste chtěli sezónní letenky do Portugalska, tak v tomto případě je to samozřejmě za částku 2.490 Kč pozdě. TAP cílí na výprodej volných míst do Lisabonu z Vídně od 18. listopadu 2022 do 25. března 2023. Nemějte obavu, v Lisabonu je teplo a slunečno po celý rok. V listopadu okolo krásných 18 stupňů, což je ideální na výlety a pěší turistiku.

Informace k přímému letu do Lisabonu

Linka do Portugalska letecké společnosti TAP Air Portugal z rakouské hlavní metropole trvá asi 3 hodiny a 30 minut. Odlétá se z letiště Schwechat a přilétá se na letiště Lisabon (LIS) Lisboa airport.

Doprava tašek a kufrů

Vzhlem k ceně této klasické letenky se musíme za částku 2.490 Kč spokojit s přepravou zdarma jednoho kusu příručního zavazadla.

 

Přehled všech letenek do Lisabonu

Do Lisabonu se létá také s Ryanair z Berlína, Vídně, a Krakova. Sezónní letenky Praha - Lisabon a zpět prodávala na léto v akci také Lufthansa, nícméně i ona již své akční lety vyprodala. Zbývá už je odlet 31. srpna. Přehled zde.

Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Portugalska

Momentálně se létá kromě Lisabonu také do Faro, Porta, a Funchal. Přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.