Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Mosambik - akční letenky Maputo z Prahy ↔ 12.390 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Mosambik - akční letenky Maputo z Prahy ↔ 12.390 Kč
Rezervace letenky

Odléhlé africké země jsou nyní dostupné v akci u TAP Air Portugal. Po letenkách do Gambie tu je další cestovatelská raritka. Vůbec poprvé v historii našeho mnohaletého sledování levných letů se nám naskýtá příležitost ukořistit akční letenky do Mosambiku. Portugalský dopravce představil letenky do Mosambiku z Prahy za 12.390 Kč.

Kdy letět do Mosambiku?

Cestovat do těchto částí Afriky můžeme s aerolinkou TAP Air Portugal na začátku příštího roku. Letá se do hlavního města. Letenky Praha - Maputo a zpět je teď možné bookovat na data odletu od 22. února 2023 s návraty nejpozději do 23. března 2023.

Jak poletím do Mosambiku?

Čeká nás odlet z letiště Praha Václava Havla (PRG) airport - Česká republika. Když jde o TAP Portugal, tak se vždy přestupuje v Lisabonu. Čekání na další letadlo je podle zvoleného termínu letu 1 až 4 hodiny. Přílety jsou na letiště Maputo (MPM) Maputo airport - Mozambik.

Doprava zavazadel

Zdarma přepravíme jedno příruční zavazadlo.

Náš tip

Jste nároční sběratelé cestovatelských zážitků? Pak vám určitě ve vaší sbírce nesmí chybět návstěva Mosambiku, kde nás čeká pravý tropický ráj. Taková šance má premiéru, tak neváhejte ani minutu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.