Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Mnichova a Frankfurtu ↔ 9.990 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Mnichova a Frankfurtu ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Mexiko za deset tisíc? Tuhle vymoženost už ani nepamatujeme. Nyní ovšem na scénu ve velkém stylu vlétla letecká společnost TAP Air Portugal a konkurenci značně vytřela zrak akční letenkou do karibského Cancunu s odlety buď z Mnichova nebo Frankfurtu za úžasných 9.990 Kč. Tyto zpáteční letenky se budou nabízet jen do vyprodání.

Přehled verzí do Cancunu s odlety z Německa

1. TAP Portugal - Mexiko - Cancun z Mnichova 9.990 Kč - cestovní období 29. leden 2023 až 29. červen 2023.

2. TAP Air Portugal - Mexiko Cancun z Frankfurtu 9.990 Kč - cestovní období 27. leden 2023 až 29. červen 2023.

Jak poletím do Mexika?

Akční lety do Cancunu z německých letišť v Mnichova nebo Frankfurtu dopravce TAP vedou přes Lisabon a pak už rovnou na Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko.

Doprava zavazadel

TAP Air Portugal nám dává 1 příruční zavazadlo v ceně letenky. Další je možné přikoupit.

Tip redakce

Kromě zmíněných akčních letenek do Cancunu od TAP Portugal najdeme do tohoto karibského letoviska ještě další 3 tarify. Jeden kombinovaný od Air Canada a Brussels Airlines z Vídně za 11.590 Kč, potom další kombinovaný od Delta Airlines a KLM z Mnichova za 11.990 Kč a poslední od Air Canada Cancun s odlety z Prahy za 18.990 Kč.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.