Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Kapverdy - akční letenky Sal Island z Mnichova 7.590 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Kapverdy - akční letenky Sal Island z Mnichova 7.590 Kč
Rezervace letenky

Po dvou měsících čekání tu máme nové akční letenky na Kapverdské ostrovy. Podobně jako o prázdninách má pro nás akční letenky portugalská letecká společnost TAP Air Portugal. Za uvážení teď stojí tarif s levnějšími letenkami na Sal Island s odletem z německého Mnichova za 7.590 Kč i včetně poplatků. Platí jen do vyprodání.

Kdy letět na Kapverdské ostrovy?

Vycestovat na Kapverdy můžeme s TAP Portugal už příští měsíc. V kalendáři jsou levné letenky na Sal Island z Mnichova na období 12. říjen 2022 až 30. březen 2023. Vybraných míst je relativně dostatek, to ale neznamená, že na vás budou čekat do nekonečna. Pár dní a bude to opět v čudu.

Jak poletím na Kapverdy?

Do letadla dopravce TAP Air Portugal nasedneme na letišti v Mnichově (MUC) - Německo. Pak budeme přistávat a přestupovat v Portugalsku a jeho hlavní metropoli Lisabonu. Pokračování je na Sal Island (SID) Amilcar Cabral airport - Kapverdy.

Doprava zavazadel

TAP AirPortugal dává k letenkám zdarma přepravu jednoho příručního zavazadla.

Tip redakce

Z nabídky na Kapverdy se teď kromě letenky na Sal Island dá koupit také letenka do Bo Vista. Souhrn najdete níže.

Akční letenky na Kapverdské ostrovy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.