Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Kapverdy - akční letenky na ostrov Boa Vista z Mnichova ↔ 8.790 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Kapverdy - akční letenky Boa Vista z Mnichova ↔ 8.790 Kč
Rezervace letenky

Deset ostrovů v Atlantiku, o který stát se jedná? Kapverdy! Novou inspiraci přináší aerolinka TAP Air Portugal. Neuvěřitelné 4 roky uplynulo od posledního tipu jak cestovat levně na třetí největší ostrov Kapverd. Jsou tu nové levné letenky na ostrov Boa Vista. Odlétá se z německého Mnichova. V akci za obousměrný trip zaplatíme 8.790 Korun.

Kdy letět na ostrov Boa Vista?

Odlety na Kapverdy jsou při aktuální rezervaci dostupné při odletech už od příštího měsíce. Letenky na Boa Viasta z Mnichova vybírejte z volných míst na rozmezí od 17. srpna 2022 do 12. října 2022.

Jak poletím na Kapverdy?

Akční linka portugalské národní aerolinky TAP Air Portugal odlétá na Kapverdy z letiště Mnichov (MUC) - Německo. Na cestě nás čeká jeden přestup a to v hlavním městě Portugalska - Lisabonu (LIS). V podstatě vzápětí nám letí letadlo do cílové destinace Boa Vista (BVC) Rabil airport - Kapverdy. Stejné to bude i nazpátek.

Kolik zavazadel přepravím zdarma na Kapverdy?

Bez jakéholiv dalšího doplatku je u letenek na ostrov Boa Vista od dopravce TAP zahrnuto jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti do 8 kilogramů.

Tip redakce

Tato letenka patří do kategorie "ojedinělé" proto vám doporučujeme objednávat volné místo co nejdříve. Kdo tohle propásne, na ostrov Boa Vista se za akční cenu nepodívá třeba dalších několik let.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.