Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Belém z Vídně ↔ 13.790 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Belem z Vídně ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Po Sao Paulo a Rio de Janeiro je tady třetí zářijový návod, jak získat levnější letenky do Brazílie. Ukážeme vám tip na destinaci, kam jste se za levný peníz nepodívali už nějaký ten pátek. Letecká společnost TAP Air Portugal se v těchto dnech skutečně činí a dalším povedeným kouskem jsou zpáteční letenky do Belém z Vídně za 13.790 Kč.

Kdy letět do Belemu?

TAP Air Portugal většinu svých akčních letů cílí na lety v roce 2023. Stejně je tomu i v případě těchto letenek na sever Brazílie.Takzvaná vstupní brána do řeky amazonky je dostupná při letech od února. Rezervujte si levné letenky do Belém s odletem z Vídně v termínech od 9. února do 21. března 2023.

Jaká mě čeká trasa?

Tyto lety do Brazílie vypravovány aerolinkou TAP vedou z Vídně přes Lisabon (krátký přestup) až do Belém (BEL) Val De Cans airport.

TAP Portugal a přeprava zavazadel

Při letech do Jižní Ameriky máme zdarma jenom velké palubní zavazadlo do 10 kg a rozměrů 55x40x20 cm.

Náš tip

Do Brazílie momentálně vedou i další akční spoje. Za povšimnutí stojí kromě Belém i Rio de Janeiro a Sao Paulo od TAP Portugal již od 11.290 Kč. Přehled najdete níže.

Akční letenky do Brazílie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.