Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ akční letenky do Sao Paulo z Berlína ↔ 12.690 Kč

Doporučujeme! TAP Air Portugal ✈ akční letenky do Sao Paulo z Berlína ↔ 12.690 Kč
Rezervace letenky

Třikrát hurá! Je tady další jihoamerická destinace, o které jsme si skoro rok mohli nechat jenom zdát. Portugalský dopravce TAP Air Portugal nově láká na akční letenky do Sao Paulo. Aerolinka nabízí výhodné lety z Berlína. Za zpáteční spoj nyní zaplatíme včetně poplatků jenom 12.690 Kč. Po tomhle je velký hlad, tak si koukejte pospíšit.

Kdy letět do Brazílie?

TAP Air Portugal láká cestovatele na odlety od začátku příštího roku. Rezervaci letenky Sao Paulo při odletech z letiště v Berlína je možné uskutečnit na termíny od 18. ledna 2023 s návraty do 28. dubna 2023.

Popis letu do Sao Paulo

Odlety do Brazílie na palubě TAP Air Portugal budiž započaty na letišti Berlín Brandenburg (BER) - Německo s následným přestupem v Lisabonu (LIS) - Portugalsko. Za hodinu nám to pak letí směr Sao Paulo (GRU) Guarulhos airport. Na lince zpátky může být o něco delší čas na přestup.

Přeprava zavazadel do Brazílie na palubě TAP

Portugalský dopravce poskytuje jedno příruční zavazadlo v ceně letenky.

Tip redakce

Momentálně se jedná o jediné levné lety do Brazílie. V dubnu a květnu se sice objevily i akční lety do Rio de Janeiro, ale od té doby žádná další akce. Vyplatí se tedy nezaspat.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.