Doporučujeme! Swiss Airlines - Švýcarsko - levné letenky Cürych z Prahy (zpáteční) + 2 zavazadla 3.690,- Kč

Doporučujeme! Swiss Airlines - Švýcarsko - levné letenky Cürych z Prahy (zpáteční) + 2 zavazadla 3.690,- Kč
Rezervace letenky

Za krásami Švýcarska s leteckou společností Swiss Airlines. Po necelém půlroce je tady pro cestovatele nová pozvánka do nejčistšího města Evropy. Do Cürychu lowcosty nehledejte. Tyhle lety má pod palcem top švýcarský dopravce, který navíc léta z našeho hlavního města. Za kolik? Jaro vychází na 3.690,- Kč tam i zpět.

Dostupnost: Hned pod titulkem této zprávy najdeme odkaz na rezervační kalendář, který nám prozradí, že letenky do Cürychu z Prahy si pořídíme na odlety ode dneška do 30. května 2022.

Zavazadla: Zdarma v ceně letenky je 1 kabinové zavazadlo (na palubě s vámi) a 1 odbavené zavazadlo v podpalubním prostoru.

Jak dlouho trvá let? Z letiště Václava Havla (PRG) na Zurich Airport to zabere půldruhé hodiny. Zpáteční let je samozřejmě započtený v ceně.

Dopravce: Swiss Airlines

Tip: Ze Švýcarska zmíníme kromě Curychu i lety do Basileje a Ženevy, které operuje Easyjet. Basilej je dostupný i z Vídně a Prahy, Ženeva jen z Prahy. Přehled letenky Švýcarsko 2022.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.