Doporučujeme! Swiss Airlines ✈ Kanárské ostrovy - akční letenky na Lanzarote z Prahy ↔ 4.490 Kč

Rezervace letenky

S podmanivou krajinou plnou sopečných kopců, lávových polí a bílých písečných pláží. Lanzarote, jeden z Kanárských ostrovů, je skutečným přírodním divem. Rysům ostrova dominuje dědictví umělce Césara Manrique, s unikátní architekturou a uměleckými díly dodávají místu jedinečnou atmosféru. Nyní letenky na Lanzarote s odletem z Prahy!

Nové Letenky na Lanzarote z Prahy se Swiss za 4.490 Kč

Vůbec poprvé vám představujeme akční letenky na Lanzarote s odletem z Prahy. Cena 4.490 Kč pramení z doprodeje posledních volných míst na začátek roku 2024. U rezervace je nutné postupovat bez okolků.

Dopravce: Swiss Airlines

Cestovní období: 16. leden 2024 až 13. únor 2024

Odlet: (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: (ZRH) Zurich Airport Švýcarsko

Přílet: (ACE) Lanzarote Airport Španělsko

Zavazadla: 1 příruční zavazadlo zdarma

Jak se po příletu na ostrov Lanzarote dostat z letiště?

Po příletu na ostrov Lanzarote a příjezdu na letiště Arrecife (ACE) existuje několik možností, jak se dostat do centra města. Níže najdete seznam dopravních možností seřazených podle ceny od nejlevnějších:

1. Autobus: Můžete využít autobusovou linku 22, která jezdí z letiště do města Arrecife. Jízda trvá přibližně 15-20 minut a cena za jednotlivou jízdenku je kolem 1-2 EUR.

2. Taxi: Taxi je pohodlnou možností, která vás převeze přímo do centra města. Cena za jízdu se pohybuje kolem 15-20 EUR a trvá přibližně 10-15 minut, v závislosti na dopravní situaci.

3. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny pronájmu se liší v závislosti na typu vozu a délce pronájmu.

4. Transfer: Některé hotely a cestovní agentury nabízejí předem rezervované transfery z letiště do centra města. Ceny se liší v závislosti na poskytovateli a umístění vašeho ubytování.

Je důležité si uvědomit, že ceny a časy dopravy se mohou mírně lišit v závislosti na aktuálních podmínkách a dopravní situaci. Doporučuje se vždy zkontrolovat nejnovější informace před cestou.

Co dělat na ostrově Lanzarote?

1. Národní park Timanfaya: Obdivujte surreální vulkanickou krajinu, gejzíry a sopečné útvary tohoto národního parku.

2. Jameos del Agua: Navštivte fascinující jeskyně s jezírkem a unikátními druhy flóry a fauny.

3. Cueva de los Verdes: Prozkoumejte impozantní jeskynní systém, který vznikl sopečnou činností, a obdivujte krásu podzemních prostor.

4. Mirador del Río: Vydejte se na vyhlídkovou terasu a užijte si nádherný výhled na oceán a okolní ostrovy.

5. Pláž Papagayo: Užijte si relaxaci na jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově s jemným pískem a azurově modrou vodou.

6. César Manrique Foundation: Navštivte domov slavného umělce Césara Manrique a prozkoumejte jeho jedinečné umělecké dílo.

7. La Geria: Objevte unikátní vinice v krajině, která je tvořena malými sopečnými krátery.

8. Castillo de San José: Navštivte pevnost z 18. století, která dnes slouží jako umělecké muzeum s nádherným výhledem na pobřeží.

9. Fundación César Manrique: Galerie věnovaná dílu a odkazu slavného umělce Césara Manrique.

10. Rancho Texas Lanzarote Park: Zábavný park s ukázkami divoké přírody, exotickými zvířaty a různými atrakcemi pro celou rodinu.

11. Los Hervideros: Obdivujte přírodní skalní útesy a vlnobití, které tvoří dramatický a působivý pohled.

12. Teguise: Navštivte historické město s úzkými uličkami, tradičními budovami a trhem se suvenýry.

13. Playa Blanca: Užijte si klidnou atmosféru a sluneční paprsky na této krásné pláži s výhledem na ostrov Fuerteventura.

14. Mirador del Río: Vydejte se na vyhlídkovou terasu s panoramatickým výhledem na oceán a okolní ostrovy.

15. Castillo de Santa Bárbara: Objevte historický hrad, který dominuje nad městem Teguise a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

16. La Graciosa: Navštivte malý ostrov v blízkosti Lanzarote, kde si můžete užít klidné pláže a přírodní krásy.

17. Jardin de Cactus: Procházejte se mezi tisíci druhůmi kaktusů v tomto krásném botanickém zahradním ráji.

18. Playa de Famara: Vyzkoušejte surfování na jedné z nejlepších pláží pro surfování na ostrově.

19. Lagomar Museum: Objevte fascinující sídlo postavené ve stylu přírodní jeskyně, které slouží jako muzeum a kulturní centrum.

20. Museo Internacional de Arte Contemporáneo: Prozkoumejte sbírku současného umění v tomto prestižním muzeu.

Toto je jen malá ukázka z mnoha atrakcí, lákadel a zajímavostí, které ostrov Lanzarote nabízí. Nezapomeňte si také vychutnat místní kuchyni, tradiční festivaly a krásu ostrovního života.

Všechny akční letenky na Lanzarote

Náš tip

Další levné letenky na Kanárské ostrovy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.