Doporučujeme! Swiss Airlines ✈ Jamajka - akční letenky do Montego Bay z Vídně ↔ 14.790 Kč

Doporučujeme! Swiss Airlines ✈ Jamajka - akční letenky Montego Bay z Vídně ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

Světoznámé pláže Montego Bay lákají návštěvníky na bílé písečné pobřeží a krystalicky čisté moře, zatímco živý noční život a reggae rytmy dodávají tomuto jamajskému klenotu autentický ostrovní nádech. Pokud jde o kulturní zážitky, stojí za zmínku návštěva Rose Hall, slavné panství z dob kolonialismu s přítomnými duchy minulých obyvatel.

Las minute letenky na Jamajku ve slevě!

Tak to je pecka! Levné letenky na Jamajku do letoviska Montego Bay nám nově servíruje švýcarská národní letecká společnost Swiss Airlines skoro o tři tisíce levněji než konkurenční letenky do Montego Bay od americké Delta Airlines. Tento dopravce sice létá z Prahy, ale až v příštím roce. Se Swiss se můžeme vypravit za 14.790 Kč již brzy.

Dopravce: Swiss Airlines

Cestovní období: 26. září 2023 až 24. říjen 2023

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Curych (ZRH) Zurich Airport Švýcarsko (2h 35min)

Přílet: Montego Bay (MBJ) Sangster Arpt Jamajka

Zavazadla: 1 palubní zavazadlo zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště Sangster airport?

Po příletu na letiště Sangster (MBJ) v Montego Bay, Jamajka, existuje několik možností, jak se dostat do centra města. Seřadil jsem je podle ceny od nejnižší:

1. Veřejný autobus: Veřejné autobusy jsou nejlevnější možností dopravy z letiště do centra města. Cena se pohybuje kolem 100-200 jamajských dolarů (JMD) a cesta trvá zhruba 20-30 minut v závislosti na dopravní situaci.

2. Sdílený taxi: Další cenově dostupnou možností je sdílený taxi. Cena se pohybuje kolem 500-800 JMD na osobu a cesta trvá přibližně 15-20 minut. Sdílené taxi sdílíte s dalšími cestujícími, kteří se také ubírají do centra města.

3. Soukromý taxi: Pokud preferujete pohodlí a soukromí, můžete si pronajmout soukromý taxi. Ceny se pohybují kolem 2000-3000 JMD a cesta trvá přibližně 15-20 minut. Soukromý taxi je rychlejší a pohodlnější než veřejné nebo sdílené možnosti.

Je důležité si uvědomit, že ceny a časy dopravy se mohou lišit v závislosti na dopravní situaci a vybraném typu dopravy. Doporučuje se předem zjistit aktuální informace o cenách a provozu dopravy nebo se poradit s informačními stánky na letišti.

Co dělat v Montego Bay a okolí?

Montego Bay, známý také jako "MoBay", je oblíbené jamajské letovisko s bohatou nabídkou atrakcí a zajímavostí. Zde je seznam 15 lákadel, které můžete v Montego Bay a jeho okolí objevit:

1. Doctor's Cave Beach: Vydejte se na bílé písečné pláže a křišťálově čisté vody tohoto ikonického jamajského pláže.

2. Rose Hall Great House: Prozkoumejte tajemnou historii tohoto koloniálního sídla s pověstmi o záhadné Rose Hall Witch.

3. Rocklands Bird Sanctuary: Navštivte toto útočiště pro ptáky a pozorujte různé druhy ptáků, včetně kolibří, které si můžete krmit ze svých rukou.

4. Martha Brae River: Přejeďte se na tradičním bambusovém člunu po tomto malebném říčním toku a obdivujte okolní přírodu.

5. Dolphin Cove: Umožněte si interakci s delfíny, plavejte s rejnoky a poznejte další mořské živočichy v této zajímavé atrakci.

6. Croydon Plantation: Prozkoumejte jamajskou plantáž a ochutnejte místní ovoce, kávu a rum.

7. Greenwood Great House: Navštivte toto historické sídlo a prozkoumejte jeho elegantní interiér a rozlehlé zahrady.

8. Montego Bay Marine Park: Podívejte se pod hladinu a objevte korálové útesy, tropické ryby a další podmořskou faunu a flóru.

9. Hip Strip (Gloucester Avenue): Projděte se po této slavné ulici, která je plná obchodů, restaurací, barů a nočního života.

10. Sam Sharpe Square: Obdivujte památník slavného jamajského revolucionáře Sama Sharpea a prozkoumejte okolní koloniální architekturu.

11. White Witch Golf Course: Zahrát si golfový zápas na tomto malebném hřišti s úchvatnými výhledy na karibské moře.

12. Montego Bay Craft Market: Prohlédněte si místní řemeslné výrobky, jako jsou ručně vyrobené suvenýry, šperky a další.

13. Aquasol Theme Park: Zábavní park plný aktivit jako jsou vodní skútry, plážový volejbal, trampolíny a další.

14. Greenwood Cemetery: Navštivte tento historický hřbitov, kde jsou pohřbeny významné osobnosti jamajské historie.

15. Mystic Mountain: Vydejte se na dobrodružný výlet do hor a zažijte lanovku, bobovou dráhu a další adrenalinové atrakce.

Tato škála atrakcí nabízí nezapomenutelné zážitky v Montego Bay a jeho okolí. Ať už máte rádi pláže, historii, přírodu nebo dobrodružství, najdete zde něco pro každého.

Všechny akční letenky na Jamajku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.