Doporučujeme! Swiss Airlines ✈ Indie - akční letenky do Dillí z Prahy ↔ 11.590 Kč

Doporučujeme! Swiss Airlines ✈ Indie - akční letenky do Dillí z Prahy ↔ 11.590 Kč
Rezervace letenky

Další vzácná cestovatelská pecka na obzoru! Máme pro vás tip na teprve letošní druhou akční nabídku s letenkami do Indie. Hned zkraje roku se ukázala Finnair s letem do Dillí z Vídně a pak dlouho nic. Nyní tiché vody rozvířila švýcarská letecká společnost Swiss Airlines. Mrkněte na nové letenky do Dillí s odletem z Prahy za 11.590 Kč.

Kdy letět do Indie?

Tyto letenky do Indie s odlety z Česka se rezervují se značným časovým předstihem. Naplánovat si cestu Praha - Dillí a zpět se dá na rozmezí 5. září 2023 až 5. říjen 2023. Jiné kalendářní období u Swiss Airlines není k dispozici.

Popis letu do Indie

Linku obhospodařuje čtyřhvězdičkový vlajkový dopravce Švýcarska - Swiss Airlines. Odlety jsou zajištěny z letiště Praha (PRG) - Česko. Následuje let do Curychu (ZRH) a tam kratičký přestup (cca 1h a 10min - může se lišit). Linka do Indie končí na Dillí (DEL) Delhi Indira Gandhi airport - Indie. Zpáteční letenka je započítaná do konečné ceny.

Do Indie zdarma až 3 zavazadla

Swiss Airlines napěchovala tarif dopravou tří kusů zavazadel bez jakéhokoliv doplatku. Vzít si tak můžeme dvě příruční a jedno odbavené do podpalubí.

Náš tip

Žádná jiná linka do Indie v akci není momentálně provozována ani nabízena, letenky do Dillí z Prahy za cca jedenáct a půl tisíc Korun jsou tak hodně atraktivní a tak budou volná místa rychle pryč.

Akční letenky do Indie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.