Doporučujeme! Swiss Airlines ✈ Atlantik - Portugalsko - Madeira - akční letenky Funchal z Prahy ↔ 3.790 Kč

Doporučujeme! Swiss Airlines ✈ Atlantik - Portugalsko - Madeira - akční letenky Funchal z Prahy ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Funchal, hlavní město ostrova Madeira v Portugalsku, je známé svou subtropickou krajinou, úchvatnými výhledy na oceán a bohatou historií. Město nabízí mnoho atrakcí, jako jsou barevné trhy Mercado dos Lavradores, nádherné botanické zahrady, starobylé pevnosti a tradice výroby madeirského vína. Vypravte se na palubě Swiss a dost ušetříte!

Letenky na Madeiru z Prahy se Swiss jen za 3.790 Kč

Swiss Airlines si připravily hezké překvápko. Asi málokdo čekal, že se švýcarským aerolinkám podaří trumfnout TAP Portugal a zpáteční akční letenky do Funchal z Prahy budou ještě levnější. Momentálně je rozdíl necelých 700 Kč!

Dopravce: Swiss Airlines

Cestovní období: 2. leden 2024 až 29. únor 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Curych (ZRH) Zurich Airport Švýcarsko (1h 45min)

Přílet: Funchal (FNC) Madeira Arpt Portugalsko

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Jak se po příletu na Madeiru dostat z letiště?

1. Autobus: Můžete využít autobusovou linku AeroBus, která je speciálně navržena pro přepravu cestujících z letiště do centra Funchalu. Jízdné stojí kolem 5 EUR a cesta trvá přibližně 30-40 minut.

2. Taxi: Můžete si vzít taxi přímo z letištního terminálu. Cena za taxi z letiště do centra Funchalu se pohybuje kolem 30-40 EUR a doba jízdy je přibližně 20-30 minut.

3. Pronájem automobilu: Pokud preferujete nezávislost a pohodlí, můžete si pronajmout automobil přímo na letišti. Ceny pronájmu se liší v závislosti na konkrétní společnosti a typu vozidla.

4. Soukromý transfer: Existuje také možnost rezervace soukromého transferu, který vás vyzvedne přímo na letišti a přepraví do vašeho ubytování v centru Funchalu. Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a počtu cestujících.

Co dělat na Madeiře?

1. Most Vasco da Gama: Obdivujte nejdelší most v Evropě, který spojuje Lisabon se severním předměstím.

2. Mosteiro dos Jerónimos: Navštivte toto krásné klášterní komplex UNESCO ve stylu manuelského gotického stylu.

3. Praça do Comércio: Procházejte se tímto impozantním náměstím, které je známé svými elegantními budovami a výhledem na řeku Tejo.

4. Katedrála Sé: Navštivte tuto historickou katedrálu, která je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších kostelů v Lisabonu.

5. Tramvaj č. 28: Projeďte se tradiční lisabonskou tramvají č. 28, která vás zavede do malebných čtvrtí a historických uliček města.

6. Most 25. dubna: Vychutnejte si panoramatický výhled na město a řeku Tejo z tohoto ikonického mostu.

7. Belémská věž: Objevte tento ikonický symbol Lisabonu, který se nachází na pobřeží řeky Tejo.

8. Alfama: Procházejte se úzkými uličkami a spletitými uličkami této malebné čtvrti, která je plná historických budov a tradiční atmosféry.

9. LX Factory: Navštivte tento kreativní komplex plný uměleckých galerií, designových obchodů, kaváren a restaurací.

10. Zahrady Fundação Calouste Gulbenkian: Odpočiňte si v těchto krásných zahradách, které nabízejí klid a krásu v srdci města.

11. Oceanárium v Lisabonu: Obdivujte fascinující svět podmořského života v jednom z největších oceánárií v Evropě.

12. Muzeum fáze: Objevte umělecké poklady v tomto moderním muzeu, které je domovem k největší sbírce portugalského umění.

13. Městský park Eduardo VII: Užijte si procházku v tomto rozlehlém parku s krásným výhledem na město.

14. Pastel de nata: Ochutnejte tradiční portugalskou sladkost, známou jako pastel de nata, která je v Lisabonu velmi populární.

15. Noční život v Bairro Alto: Zažijte atmosféru nočního života v této živé čtvrti, která je plná barů, klubů a restaurací.

Všechny akční letenky Funchal (Madeira)

Náš tip

Další levné letenky do Portugalska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.