Doporučujeme! Spojené státy americké ✈ Utah - akční letenky Salt Lake City z Berlína ↔ 11.590 Kč

Doporučujeme! Spojené státy americké ✈ Utah - akční letenky Salt Lake City z Berlína ↔ 11.590 Kč
Rezervace letenky

Tak tohle je pecka a velká raritka! Vůbec poprvé máme možnost pořídit si akční letenky do amerického Utahu! Využijte nečekaného kombinovaného tarifu aerolinek American Airlines, British Airways a Finnair. Premiérová obousměrná akční letenka do Salt Lake City je dostupná při odletu z německého Berlína jenom za 11.590 Korun.

Kdy letět do Utahu?

Za jedenáct a půl tisíc Korun a pár drobných jsou dostupné lety do Utahu od příštího roku! Koukněte na termíny v kalendáři, uvidíte zpáteční letenky do Salt Lake City z Berlína na dobu od 1. února 2023 do 6. září 2023.

Jak se cestuje do Utahu?

Odlety jsou z letiště Berlín Brandeburg (BER) - Německo s aerolinkou British Airways. Poté letíme k prvnímu přestupu v Londýně - Heathrow (LHR) - Velká Británie (1 hodina na přestup). Následně letíme do amerického Dallasu - letiště Ft. Worth (DFW) - (USA) (na přestup 1 hodina a 40 minut). Poté již s American Airlines na cílové letiště Salt Lake City (SLC) airport - Spojené státy americké (USA). Stejně se dopravíme i zpátky, jen opačně.

Doprava zavazadel do Ameriky

U tohoto akčního spoje do Salt Lake City můžete počítat s přepravou dvou příručních zavazadel zdarma.

Náš tip

Níže najdete aktualizovaný přehled nejlevnějších letenek do USA. Jedná se o výběr TOP 15.

Akční letenky USA TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.