Doporučujeme! Spojené státy americké (USA) ✈ Nevada - levné letenky do Las Vegas z Berlína ↔ 8.790 Kč

Doporučujeme! Spojené státy americké (USA) ✈ Nevada - levné letenky do Las Vegas z Berlína ↔ 8.790 Kč
Rezervace letenky

Tohle stojí za pozornost! Ani v průběhu druhé poloviny letošního roku narazit na opravdovou cestovatelskou pecku, která značně ušetří finanční rozpočet. V tomhle případě jde o Ameriku a stát Nevada. Kombinovaný akční spoj aerolinek American Airlines, Finnair a British Airways vybízí k rezervaci letenky do Las Vegas z Berlína za 8.790 Kč.

Kdy letět do Las Vegas?

Nabízí se dvě varianty levných letenek z Berlína rozdělených podle termínů. Jeden se vleze pod devět a druhý pod deset tisíc Korun.

1. USA - Las Vegas z Berlína 8.790 Kč - cestovní období 17. duben až 26. duben 2023

2. USA - Las Vegas z Berlína 9.990 Kč - cestovní období 10. leden 2023 až 26. duben 2023

Popis trasy do Las Vegas

Odlétá se z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s přestupem v Londýně - Heathrow (LHR) a taky Phoenixu (PHX) na lince tam. Zpátky z Las Vegas to bereme přes Chicago a zase Londýn.

Doprava zavazadel do USA

Tato akční letenka do Las Vegas obsahuje dopravu dvou příručních zavazadel zdarma.

Tip redakce

Níže najdete také přehled aktuálně nejlevnějších letenek do USA. Je tam například New York od 6.590 Kč, Chicago od 10.690 Kč, Miami od 11.390, nebo San Diego za 11.790 Kč.

Akční letenky Spojené státy americké (USA) TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.