Doporučujeme! 🇺🇸 Spojené státy Americké (USA) - Florida - levné letenky Fort Lauderdale z Mnichova ↔ 7.790,- Kč

Doporučujeme! 🇺🇸 Spojené státy Americké (USA) - Florida - levné letenky Fort Lauderdale z Mnichova ↔ 7.790,- Kč
Rezervace letenky

Představujeme první pořádnou zaoceánskou pecku tohoto týdne. Jsou tu zpáteční lety na Floridu pod 8 tisíc korun. Taková akce vždy vzbudí pozdvižení, navíc se nejedná o tuctovku v podobě Miami. Je tu cestovatelská raritka v podobě obousměrné zpáteční akční letenky do Fort Lauderdale s odletem z Mnichova za úžasných 7.790,- Kč.

Levné lety do Fort Lauderdale tady nebyly několik roku. Navíc částka 7.790,- Kč je naprostá pecka. Kdo za ní stojí? Jsou to dopravci American Airlines a Finnair.

Aerolinky American Airlines a Finnair spustily nový kombinovaný tarif Mnichov - Fort Lauderdale a zpět s dostupností na tento i příští rok. Objednávejte letenky na Floridu s datumy odletu od 1. listopadu 2022 do 22. března 2023.

Letí se z letiště Mnichov (MUC) s jedním přestupem v americkém Charlotte. Přílety Ft Lauderdale (FLL) Fort Lauderdale Hollywood airport - Spojené státy americké.

Zavazadla: 2 palubní zavazadla máme zdarma (bez doplatku).

TIP: Další tipy na Floridu (hlavně Miami).

TIP: Letenky do USA TOP 10 na sezónu 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.