Doporučujeme! Španělsko ✈ Mallorca do tisícovky - akční letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ jen za 937 Kč

Doporučujeme! Španělsko ✈ Mallorca do tisícovky - akční letenky Palma de Mallorca z Vídně ↔ jen za 937 Kč
Rezervace letenky

Jestli právě v těchto dnech uvažujete kam vyrazit za teplem a přitom nechcete utratit fůru peněz, pak nemusíte cestovat mimo Evropu. Příjemně je stále například na španělské Mallorce. Letenky tam a zpátky se dají splašit do tisícovky. Doporučujeme využít výhodnou lowcost linku Ryanair z Vídně do Palma Mallorca za pouhých 937 Korun.

Kdy vyrazit na Mallorcu?

Doporučujeme odlety na konci září, například odlet na do Palma de Mallorca z Vídně v datu 27. nebo 28. září 2022. Hromada výhodných termínů je k nalezení také na měsíc říjen, tak si pospěšte, dokud se to zase nevyprodá. Cestu je možné absolvovat i přes zimu až do 25. března 2023.

Doprava zavazadel

Tradičně nám všechny nízkonákladové letecké společnosti dávají zdarma přepravu jednoho palubního zavazadla. Nejinak tomu je i u Ryanair. Chcete li ovšem přiobjednat přepravu dalšího zavazadla, doporučujeme službu priority boarding.

Tip redakce

Na Mallorcu se dá dostat také při odletu z Berlína, Norimberku, Bratislavy, Drážďan, Prahy a Katovic. Přehled veškerých nabídek najdete na konci článku.

Akční letenky na Mallorcu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.