Doporučujeme! 🇪🇸 Španělsko - levné letenky Madrid z Vídně, Prahy a Krakova (zpáteční) od 733,- Kč

Doporučujeme! Španělsko - levné letenky Madrid z Vídně, Prahy a Krakova (zpáteční) od 733,- Kč
Rezervace letenky

Přinášíme vám nový tip na lety do Madridu. Je koncipovaný strategicky tak, aby z něho mohl těžit obyvatel téměř z ktérekoliv části republiky. Je tu aktuální přehled levných letenek do Madridu s odlety z Vídně, Prahy a Krakova. Všechny tyto spoje má pod svými křídly aerolinka Ryanair. Letenky jsou teď výhodné, prodávají se od 733,- Kč.

1. Vídeň - Madrid a zpět od 733,- Kč - dopravce Ryanair - termíny mezi 13. dubnem až 28. únorem 2023. Nejlevněji poletíme na začátku léta (červen).

2. Praha - Madrid a zpět od 1.203,- Kč - dopravce Ryanair - termíny mezi 16. dubnem až 29. říjnem 2022. Nejlevněji to letí z ČR na jaře (květen).

3. Krakov - Madrid a zpět od 1.467,- Kč - dopravce Ryanair - termíny mezi 13. dubnem až 29. říjnem 2022. Nejlevnější letenky jsou dostupné na jaro (duben).

Ke každé obousměrné nízkonákladové letence je započten také zpáteční let a doprava jednoho kufru nebo tašky na palubě letadla. Tomuto zavazadlu se říká příruční, nebo taky kabinové.

Dopravce: Ryanair

TIP: Nejžádanější letenky do Španělska

 

 

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.