Doporučujeme! Španělsko - akční letenky na ostrov Menorca z Vídně na červenec a srpen ↔ od 835 Kč

Doporučujeme! Španělsko - akční letenky na ostrov Menorca z Vídně na červenec a srpen ↔ od  835 Kč
Rezervace letenky

Je tady jedna z nejlepších nabídek letošního léta na trip do Španělska. Kdo si dal s plánováním dovolené hodně na čas, už si hodně trhal vlasy. Před začátkem léta totiž bylo spoustu lowcost spojů na prázdniny občas na dosah za pár korun. Nyní už ale koukáme na horentní sumy. To ale neplatí u letu na španělský ostrov Menorca!

Kdy letět na Menorcu?

Tohle je nejdůležitější část celého tipu. Letenky na ostrov Menorca z Vídně již od 835 Korun se dají rezervovat ještě na letní prázdniny. Z července doporučujeme odletět na Baleáry například 25. a nebo 28. 7. 2022. Volných míst na srpen okolo této částky je ještě více. Samozřejmě v úvahu připadá i září a další měsíce

Jak se dostanu na ostrov Menorca?

Letí se na křídlech nízkonákladovky Ryanair. Odlety klasicky z letiště Vídeň - Schwechat a přílety na Menorca (MAH) Aerop De Menorca - Španělsko. Na ostrově budeme vystupovat z letadla za dvě a půl hodiny.

Přeprava zavazadel

Zdarma 1 příruční zavazadlo. Ostatní za příplatek.

Další alternativy na Menorcu?

K dispozici jsou další dva lowcost. Ani zdaleka nejsou tak výhodné. EasyJet létá nyní na Menorcu z Berlína od 1.861 Kč a Smartwings z Prahy dokonce za úsměvných 8.590 Kč. Přehled najdete níže.

Akční letenky Menorca

 

Další levné lety do Španělska?

Menorca, Zaragoza, Madrid, Mallorca, Barcelona, Santander, Alicante, Valencia, Ibiza, Malaga, Sevilla, to jsou aktuálně města, která patří do kategorie akční letenky do Španělska TOP 15.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.