Doporučujeme! Smartwings - Španělsko - Andalusie - levné letenky Malaga z Prahy (zpáteční) jen za 1.690,- Kč

Doporučujeme! Smartwings - Španělsko - Andalusie - levné letenky Malaga z Prahy (zpáteční) jen za 1.690,- Kč
Rezervace letenky

Český konzervativní turista upřednostňuje hlavně tuzemskou nízkonákladovou aerolinku. Kam Smartwings umí vyjímečně létat za výhodnější peníze, to je španělská Andalusie. Jednou za čas zařadí do akčních letů spoj Praha - Malaga a zpět za 1.690,- a 1.990,- Kč a ten čas je právě tady. Všechny lety mají jednotnou cenu.

Dostupnost: Rozdíl mezi letenkami do Malagy z Prahy od Smartwings za 1.690,- Kč a 1.990,- Kč je pouze ve větší nabídce volných míst, jinak žádný. Oba lowcost lety do Španělska z ČR mají své kalendáře a cena nijak nekolísá. Vybírejte z letenek s odlety od 29. října 2021 do 29. května 2022.

Odlet Praha (PRG) Václav Havel Aairport - Česká republika a přílet na letiště Malaga (AGP) Malaga airport - Andalusie - Španělsko. Let společnosti Smartwings trvá 3h a 25 min.

Jiné alternativy spojů do Malagy najdete zde. Například Malaga z Vídně od Wizz Air momentálně od 825,- Kč

Přehled levné letenky Španělsko.

Dopravce: Smartwings

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.