Doporučujeme! Skotsko - levné letenky Edinburgh z Vídně, Bratislavy a Prahy (zpáteční) od 706,- Kč

Doporučujeme! Skotsko - levné letenky Edinburgh z Vídně, Bratislavy a Prahy (zpáteční) od 706,- Kč
Rezervace letenky

Dlouho jsme se nepodívali na levné letenky do Skotska. Tady se létá výhradně do Edinburghu! Máme pro vás připravené hned 4 verze lowcost letů, které pro českou klientelu připadají v úvahu. Letenky do Edinburghu jsou při odletech z Vídně, Bratislavy a také z Prahy. Kromě jediného všechny vypravuje Ryanair, poslední Easyjet.

Nejlevnější jsou teď obousměrné levné letenky Edinburgh s odlety z Vídně od Ryanair od 706,- Kč s termíny od 13. března do 29. října.

Od 1.224,- Kč jsou v prodeji zpáteční letenky do Edinburghu s odlety ze slovenské Bratislavy. Termíny na odlety od 27. března do 26. října.

Z Prahy se létá do Edinburghu a zpátky od 1.289,- Kč. Tohle má na starosti opět Ryanair s odlety od zítra 11. března do 29. října.

Hodně v pozadí je Easyjet a její obousměrné letenky Edinburgh z Prahy od 2.705,- Kč na červenec až září.

Všechny 4 zmíněné lowcost spoje vedou na letiště Edinburgh (EDI) Edinburgh airport - Skotsko - Velká Británie.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.