Doporučujeme! Skandinávie - Norsko - levné letenky Oslo z Krakova, Katovic a Vídně (tam i zpět) od 394,- Kč

Doporučujeme! Skandinávie - Norsko - levné letenky Oslo z Krakova, Katovic a Vídně (tam i zpět) od 394,- Kč
Rezervace letenky

Jaké možnosti má český cestovatel, když by si chtěl levněji zaletět do hlavního města Norska? U cestě do Skandinávie se šikne každá koruna směrem dolů. Potěšujícím faktem tedy jsou 4 verze lowcost letů z Krakova od Wizz Air a Ryanair, z Katovic s Ryanair a s irskou aerolinkou i z Vídně. Tyto náklady na lety do Norska vás nezruinují.

Nejméně chce teď za letenky do Osla z Krakova maďarská lowcostová aerolinka a to od 394,- Kč (termíny březen až říjen 2022).

Z Krakova do Osla létá i Ryanair a to od 612,- Kč za zpáteční let. Nejméně stojí tyto letenky na léto, doporučujeme!

Ryanair se chlubí také odlety z vedlejších Katovic. Zpáteční letenky Oslo z Katovic se teď prodávají od 614,- Kč. Nejméně stojí lety na červen.

Nadvláda Ryanair na linkách do Osla končí poslední nabídkou na levné lety do Osla z Vídně od 766,- Kč. Zde se nejvíce vyplatí rezervace na květen.

Tip: Přehled TOP 10 levných letenek do Norska

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.