Doporučujeme! Singapore Airlines ✈ Vietnam - akční letenky do Ho Chi Minh City z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 15.990 Kč

Doporučujeme! Singapore Airlines ✈ Vietnam - akční letenky do Ho Chi Minh City z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Dnešek se nese v duchu dálkového cestování s pětihvězdičkovými aerolinkami. Po tipech na americké tripy na Aljašku a do New Yorku s Lufthansou oprašuje svůj tarif do Vietnamu také Singapore Airlines. Aerolinka doplňuje nové termíny do akce, kterou představila na jaře. Nyní jsou tu zpátky letenky do Ho Chi Minh City z Prahy.

Přehled verzí do Ho Chi Minh City na palubě Singapore Airlines

1. Singapore Airlines - Ho Chi Minh City s odletem z Prahy za 15.990 Kč - dostupnost míst od 22. ledna 2023 do 22. března 2023.

2. Singapore Airlines - Ho Chi Minh City s odletem z Prahy za 15.990 Kč - dostupnost míst od 1. března 2023 do 28. června 2023.

3. Singapore Airlines - Ho chi Minh City s odletem z Mnichova za 16.990 Kč - dostupnost míst od 22. ledna 2023 do 28. června 2023.

Jak se letí do Vietnamu?

Letí se přes Mnichov a Singapur. U Odletů z Mnichova si jeden přestup samozřejmě ušetříte. Přílety jsou na letiště Ho Či Minovo Město (SGN) Tan Son airport - Vietnam. Návraty jsou stejné, jen opačně.

Přeprava zavazadel

Do Vietnamu na palubě Singapore Airlines přepravíme bez doplatku jedno příruční a taky jedno odbavené zavazadlo do váhového limitu 25 kg. Celkem tedy dvě.

Akční letenky Ho Chi Minh City (Saigon)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.