Doporučujeme! Seychely ✈ 4 tipy na akční letenky na Mahe Island z Vídně ↔ od 13.990 Kč

Doporučujeme! Seychely ✈ 4 tipy na akční letenky na Mahe Island z Vídně ↔ od 13.990 Kč

Je libo si užít vzdálenou exotiku? Máme pro vás 4 tipy na rezervaci akční letenky na Seychely! Tropický ostrov Mahe Island se vyplatí navštívit při odletu z Vídně. Přírodní rezervace zapsané na seznamu UNESCO, korálové útesy, panenská džungle, to jsou lákadla i pro aktivní dovolenou a ne jen válení na pláži. Letenky se nyní dají koupit od 13.990 Kč.

4 dubnové akční tarify na Seychely

Od posledně nám o 400 Korun zlevnily letenky do Mahe Island od Ethiopian Airlines. Atraktinví jsou i letenky od Qatar Airways a za připlatek i dvojí lety od Emirates Airlines, z toho jedna s 3 dny strávenými v Dubaji. Všechny zpáteční lety na Seychely mají odlety z rakouského hlavního města Vídeň.

1. Ethiopian Airlines - Seychely - Mahe Island z Vídně 13.990 Kč - květen a poté listopad 2023 až únor 2024

2. Qatar Airways - Seychely - Mahe Island z Vídně 16.790 Kč - září 2023 až březen 2024

3. Emirates Airlines - Seychely - Mahe Island 20.990 Kč - duben 2023 až prosinec 2023

4. Emirates Airlines - Seychely - Mahe Island 21.590 Kč - 3 dny v Dubaji - duben 2023 až prosinec 2023

Akční letenky na Mahe Island

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.