Doporučujeme! Scoot ✈ Thajsko - nejlevnější letenky do Bangkoku s odletem z Berlína ↔ 7.790 Kč

Doporučujeme! Scoot ✈ Thajsko - nejlevnější letenky do Bangkoku s odletem z Berlína ↔ 7.790 Kč
Rezervace letenky

Víte, že do Thajska se dají sehnat letenky i pod 8 tisíc korun? Je to od letošního roku, kdy na trh vletěla jako velká voda singapurská lowcostová letecká společnost Scoot, která bourá zaběhané pravidla. Aerolinka nasadila drtivě nízké ceny a konkurenci se jen směje. Příklad? Obousměrné letenky Bangkok s odletem Berlína za pouhých 7.790 Kč!

Dostupnost volných míst

U Scoot máme na výběr dvě nízkonákladové linky do Thajska - Bangkoku. Jedna je ve výprodeji za 7.790 Kč až na příští rok a to pouze březen 2023. Druhá dovoluje vycestovat z německého Berlína ještě letos. A to za 8.790 Kč s odlety v říjnu a listopadu a pak ještě s návraty i v lednu.

Informace k letům do Thajska

Jestli za tyto peníze čekáte na trase 28 přestupů, tak se mýlíte. Lety singapurské Scoot vedou z letiště Berlín Brandenburg (BER) a to pouze s jedním kratším přestupem v Singapuru (SIN) - Changi airpport, odkud pak pokračujeme k přístání na (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko.

Přeprava zavazadel

Lowcost rovná se doprava 1 příručního zavazadla (tedy toho, co si berete sebou na palubu) zdarma. Odbavené by bylo za příplatek, ale není to nutnost.

Další tipy na levné letenky do Bangkoku

Až 12 akčních tarifů nyní vede do Bangkoku. Výběr je opravdu pestrý a na své si příjde jak náročný cestovatel, tak i ten, co chce co nejvíce ušetřit. Zde je aktuální přehled.

Další tipy na levné letenky do Thajska

Momentálně se létá na do Bangkoku, na ostrov Phuket a do provincie Krabi. To nejdůležitejší najdete zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.