Doporučujeme! SAS Scandinavian Airlines ✈ Norsko - Špicberky - akční letenky Longyearbyen z Berlína ↔ 6.490

Doporučujeme! SAS Scandinavian Airlines ✈ Norsko - Špicberky - akční letenky Longyearbyen z Berlína ↔ 6.490
Rezervace letenky

Podívat se do nejsevernějšího města světa je teď daleko dostupnější. Po 5 letech tu máme tip na levné letenky na Špicberky do města, kde ulice nemají jména, městem se potulují sobi a kde je více skútrů než lidí. Za výlety do drsné divočiny s aerolinkami SAS Scandinavian Airlines. Jsou tu vzácné zpáteční letenky do Longyearbyen za 6.490 Kč.

Kdy letět na Špicberky?

Tyto netradiční lety do Norska je možné plánovat na odlety od konce letních prázdnin. Obousměrné akční letenky do Longyearbyen s odlety z německého Berlína za "šest a půl" od SAS Airlines bookujte na odlety od 29. srpna do do 20. října s návraty od 19. září do 24. října 2023 a to pouze při aktuální rezervaci volného místa.

Jak se dostanu na Špicberky?

K odletu se dopravíme na letiště do Berlína (BER) - Německo. Následuje let do hlavního města Norska Osla (OSL), kde je přestup. Tuto pauzu využijte k prohlídce města. Přílety jsou na letiště Longyearbyen (LYR) Svalbard airport - Norsko. Vše se odehrává na palubě letecké společnosti SAS - Scandinavian Airlines. Tato zpáteční letenka je bez zavazadla.

Náš tip

Ještě více tipů na Skandinávii? Aktuálně to levně letí také do města Oslo a Stavanger. Podrobnosti zveřejňujeme na stránce levné letenky do Norska.

Akční letenky Špicberky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.