Doporučujeme! Ryanair ✈ Velká Británie - Anglie - 3 tipy na levné letenky do Manchesteru ↔ od 1.340 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Velká Británie - Anglie - 3 tipy na levné letenky do Manchesteru ↔ od 1.340 Kč
Rezervace letenky

Manchester - město na severozápadu Anglie s průmyslovým dědictvím, bohatou historií a fotbalovou scénou v podání klubů Manchesteru City a United. Český cestovatel má na výběr 3 možnosti levných letů do Manchesteru a všechny vypravuje Ryanair. Odkud letět? Vypravit do Velké Británie můžeme z Vídně, Bratislavy a Prahy od 1.340 Kč.

3 verze levných letů do Manchesteru

1. Ryanair - Anglie - letenky Manchester z Vídně od 1.340 Kč - duben až říjen

2. Ryanair - Anglie - letenky Manchester z Bratislavy od 1.458 Kč - květen až říjen

3. Ryanair - Anglie - letenky Manchester z Prahy od 1.835 Kč - duben až říjen

Jak z letiště do centra?

TAXI: Taxík je nejjednodušší možností pro přepravu z letiště do centra města. Cena se pohybuje kolem 25-35 liber a do centra města byste měli dorazit za zhruba 20-30 minut.

BUS: Manchester Airport má velmi dobře fungující autobusové spojení s centrem města. Můžete si vybrat z několika společností, které nabízejí přepravu z letiště, včetně společnosti National Express nebo Megabus. Ceny se pohybují od 5 do 10 liber a do centra města byste měli dorazit za zhruba 30-45 minut.

METRO: Metropolitní doprava, známá jako Metrolink, je další možností přepravy z letiště do centra Manchesteru. Metrolink má spojení s letištěm a několika zastávkami v centru města, jako je Victoria Station nebo Piccadilly Gardens. Jízdné začíná od 4,20 liber a do centra města byste měli dorazit za zhruba 30-40 minut.

VLAK: Manchester Airport má vlastní nádraží, odkud jezdí vlaky do centra Manchesteru a dalších destinací po celé Velké Británii. Jízdné se pohybuje od 5 do 15 liber a do centra města byste měli dorazit za zhruba 15-20 minut.

AUTOPŮJČOVNA: Pokud si přejete řídit na vlastní pěst, můžete si pronajmout auto v některé z autopůjčoven, které se nacházejí v terminálu letiště. Ceny se pohybují od 25 liber za den a do centra města byste měli dorazit za zhruba 20-30 minut.

Co dělat v Manchesteru?


Prozkoumejte historickou čtvrť Castlefield, která je plná kanálů, křivolakých uliček a starobylých stavěb.

Navštívte muzeum The Manchester Museum, které nabízí pestré výstavy z oblasti přírody, kultury a vědy.

Obdivujte gotickou architekturu na Univerzitě v Manchesteru, která je jednou z nejprestižnějších univerzit ve Velké Británii.

Podívejte se na největší sbírku britského umění v The Manchester Art Gallery.

Projděte si nákupní ulice a nakupujte v obchodech s módním oblečením nebo v tradičních krámek s kuriozitami.

Navštívte legendární stadion Old Trafford, kde hraje domácí fotbalový tým Manchester United.

Užijte si přírodní krásy v Heaton Park, největším parku v Manchesteru s množstvím zeleně a aktivit.

Ochutnejte místní speciality, jako jsou lahodné dezerty Manchester Tart a Sticky Toffee Pudding.

Akční letenky Manchester

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.