Doporučujeme! Ryanair ✈ Velká Británie - akční letenky Londýn z Brna ↔ od 811 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Velká Británie - akční letenky Londýn z Brna ↔ od 811 Kč
Rezervace letenky

Do hlavního města spojeného království Velké Británie se dokážeme dopravit až dvanácti nízkonákladovými leteckými spoji. Co je s potěšením, že z těch všech je teď nejlevnější při odletu z největšího moravského města. Jsou tu lowcostové letenky do Londýna s odletem z Brna, kdy za cestu tam i zpátky dáme včetně poplatků od 811 Korun.

Kdy cestovat do Londýna z Brna?

Velmi dobře vychází letenky do Londýna s odlety z Brna už na tento měsíc. Nejméně zaplatíme při rezervaci místa na září a říjen. Kdo tedy rád objednává na poslední chvíli, v tomto případě má výhodu, že nemusí připlácet balík peněz tak jak tomu je obvykle.

Jak se tam dostanu?

Odlety jsou vypravovány irskou leteckou společností Ryanair při odletech z letiště Brno - Tuřany (BRQ). Přilétá se na letiště Londýn (STN) Stansted airport - Velká Británie. Doba letu je dvě hodiny. Stejně pak dostaneme i zpět, jen opačně.

Doprava zavazadel do Londýna

Chcete li přepravovat zavazadla zcela zdarma, vyhněte se hromadě zbytečností. Sbalíte li se do příručního zavazadla 40x30x20 cm a do váhového limitu 10 kg.

Náš tip

Pro všechny případy vás neošidíme ani o zmíněnou aktuální nabídku 12 verzí levných letů do Londýna. Vycestovat do hlavního města Británie lze skutečně mnoha způsoby. Uvedené ceny jsou za zpáteční letenky.

Akční letenky do Londýna

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.