Doporučujeme! Ryanair ✈ Turecko - levné letenky Dalaman z Bratislavy ↔ od 1.733 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Turecko - levné letenky Dalaman z Bratislavy ↔ od 1.733 Kč
Rezervace letenky

Jak se elegantně dostat na Tureckou riviéru a přitom nezaplatit horentní provizi cestovce? Leťte po vlastní ose do Dalamanu s irskou leteckou společností Ryanair. Nízkonákladová linka ze slovenské hlavní metropole je k dostání i pod dva tisíce Korun. Právě teď najdeme v rezervačním systému obousměrné letenky Dalaman z Bratislavy od 1.733 Kč.

Kdy letět na Tureckou riviéru?

K mání je cestovní období od jara do podzimu. Nejlevněji to tureckého Dalamanu poletíme na konci sezóny. Samozřejmě při aktuální rezervaci.

Dopravce: Ryanair

Cestovní období: 4. květen až 27. říjen 2023

Přílet:  Dalaman (DLM) airport - Turecko

Čas letu: 2 hodiny a 30 minut

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do města?

Autobusem - místní autobusová společnost provozuje pravidelné spoje mezi letištěm a městem Dalaman. Jízdné stojí zhruba 2,5 EUR a cesta trvá asi 15 minut.

Taxíkem - je k dispozici mnoho taxi služeb na letišti. Cesta taxíkem do města stojí zhruba 10 EUR a trvá asi 10 minut.

Pronájem auta - Pokud si chcete prohlédnout více míst v okolí města, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny za pronájem začínají od zhruba 20 EUR za den.

Co dělat v Dalamanu?

Prozkoumejte krásy tureckého pobřeží - Můžete si pronajmout loď nebo se připojit k organizovanému výletu a prozkoumat krásy tureckého pobřeží. Zajímavými místy jsou například pláže Sarigerme nebo Dalyan.

Relaxujte v termálních pramenech - Tato oblast je známá díky svým termálním pramenům. Navštivte tedy termální lázně v Sultaniye a užijte si relaxaci v teplých a léčivých pramenech.

Výlet za poznáním památek - Oblast nabízí mnoho památek jako například historické pevnosti, muzea a starověké ruiny. Oblíbenou atrakcí je antické město Kaunos s působivými skalními hrobkami.

Vodní sporty - Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, zkuste si vyzkoušet vodní sporty jako windsurfing, kitesurfing nebo rafting.

Nákupy na trzích - Navštivte místní trhy a nakupte si místní speciality, jako jsou kožené výrobky, keramika a tradiční turecké koření.

Procházky přírodou - Oblast nabízí nádhernou přírodu, kterou můžete objevovat při procházkách a pěších výletech. Oblast je plná horských řek, vodopádů a malebných vesniček.

Užijte si místní kuchyni - Turecká kuchyně je plná chutí a vůní. Navštivte místní restaurace a ochutnejte tradiční turecká jídla jako kebab, baklava a jiné místní speciality.

Pláže a vodní parky - Oblast nabízí mnoho krásných pláží a vodních parků, kde si můžete užít koupání a slunění.

Náš tip

Létá se také do letoviska Antalya a města Istanbul. Podrobnosti o akcích najdete na stránce levné letenky do Turecka.

Akční letenky Dalaman

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.