Doporučujeme! 🇹🇷 Ryanair - Turecko do tisícovky - levné letenky Dalaman z Bratislavy (zpáteční) od 736,- Kč

Doporučujeme - Ryanair - Turecko do tisícovky - levné letenky Dalaman z Bratislavy (zpáteční) od 736,- Kč
Rezervace letenky

Hledáte ideální letecký spoj do Turecka? Co takhle jihozápadní pobřeží. Ideální lowcost spoj má nyní ve svém repertoáru irský dopravce Ryanair. Letět tam a zpátky se dá sfouknout do tisícovky. Tyto zpáteční lety vedou z dobře dostupné slovenské Bratislavy. Letenky do Dalamanu startují na částce pouhých 736,- Kč.

Kdy vyrazit? Letenka směrem do Dalamanu stojí nejlevněji při odletech z dubna a května. O pár korun více stojí i odlety v červnu. Pár termínů je zajímavých i na začátek léta. Je li vaše letošní volba Turecko, máte nad čím přemýšlet. Přímo u letních prázdnin se dostaneme nejméně na něco málo přes dva tisíce korun. Ani náklady na hlavní turistickou sezónu nemusí stát raketu.

Lowcost linka Ryanair Bratislava (BTS) M.R Štefánika airport - Slovensko -  Dalaman (DLM) airport - Turecko trvá dvě a půl hodiny. U letenky je jedno zavazadlo.

Do Bratislavy se dopravíme snadno se společností RegioJet.

Tip: Přehled akčních letenek do Turecka

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.