Doporučujeme! Ryanair ✈ Turecko - akční letenky Dalaman z Bratislavy ↔ od 1.257 Kč

Doporučujeme! Ryanair ✈ Turecko - akční letenky Dalaman z Bratislavy ↔ od 1.257 Kč
Rezervace letenky

Vyhledáváme pro vás ty nejzajímavější letenkové akce, abyste stále mohli ušetřit co nejvíce peněz a cestovat na co nejvíce míst. Na konci první říjnového týdne bychom rádi zmínili obousměrné lowcost lety do Turecka. Moc jich není, ale atraktivní spoj vede do Dalamanu. Inspirovat se můžeme letenkami s odletem z Bratislavy za 1.257 Korun.

Kdy letět do Turecka?

Na jihozápadní pobřeží Turecka létá výhodně aerolinka Ryanair z Bratislavy. Doporučujeme kouknout na volná místa na říjen a listopad, kdy se dokážeme dostat pod třináct stovek za letenky do Dalamanu i včetně zpáteční cesty.

Do Turecka lowcost spojem

Linku z letiště M. R. Štefánika v Bratislavě (BTS) - (Slovensko) do Turecka provozuje irská letecká společnost Ryanair. Přílety jsou na Dalaman (DLM) airport. Doba letu je dvě hodiny a třicet minut. V ceně je i zpáteční letenka do Bratislavy.

Kolik zavazadel sebou do Turecka?

Předpokládáme, že za tímto účelem se cestuje na výlet. Mnoho zavazadel tedy tahat sebou nedává smysl. To se nám hodí, jelikož u Ryanair je zdarma doprava jednoho příručního zavazadla.

Náš tip

Další zajímavé lowcosty má teďka turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines, která létá do Istanbulu z Prahy a Vídně. Klasické letenky do Istanbulu má v akci Turkish Airlines. Přehled najdete níže. Létá se i z Prahy do Antalye o které se stará SunExpress

Akční letenky do Turecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.